"Liepājas enerģija" saņem kvalitātes pārvaldības sistēmas sertifikātu "ISO 9001"

Starptautiskais vadības sistēmu sertifikācijas līderis “Bureau Veritas Latvia” ir pozitīvi novērtējis SIA “Liepājas enerģija” paveikto kvalitātes pārvaldības jomā un atzinis uzņēmuma atbilstību starptautiskā standarta ISO 9001:2009 prasībām, informē "Liepājas enerģijas" sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

“Liepājas enerģija” savas darbības laikā ir izveidojusi stabilu uzņēmumu, pilnveidojot Liepājas centralizēto siltumapgādes sistēmu, veicot siltumavotu un siltumtīklu rekonstrukciju, ieviešot mūsdienīgas un efektīvas tehnoloģijas, siltumenerģijas ražošanā izvēloties atjaunojamos energoresursus, kā arī izveidojusi profesionālu un zinošu vadības komandu. Tāpat viens no uzņēmuma mērķiem vienmēr bijis uzticamas un produktīvas attiecības ar uzņēmuma klientiem un sadarbības partneriem. Tāpēc soli pa solim pilnveidota klientu apkalpošanas kvalitāte un iegūtais ISO 9001 sertifikāts ir apliecinājums uzņēmuma stabilai attīstībai šajā jomā.

Anatolijs Suškovs, “Liepājas enerģijas” valdes priekšsēdētājs: “Uzņēmuma komanda ir gandarīta, ka klientu un sadarbības partneru ikdienā saņemtais novērtējums ir rezultējies starptautiski atzītā sertifikātā, kas apliecina mūsu darba kvalitāti un labās prakses principu ievērošanu attiecībās ar klientiem. Tāpat ikdienā svarīgas profesionālas, atvērtas koleģiālās attiecības, jo tikai tā mēs varam būt stabils un uzticams partneris saviem klientiem. Tomēr mēs arī apzināmies, ka sertifikāta iegūšana ir tikai uzsāktā ceļa turpinājums, jo attīstība ir jāturpina, un jau šobrīd strādājam pie vairāku ideju īstenošanas, lai augtu gan mūsu darbinieku labklājība, gan arī sadarbība ar klientiem būtu vēl augstvērtīgāka.”

ISO 9001 ir starptautisks kvalitātes pārvaldības standarts, kura pamatā ir tādi labas biznesa prakses pamatprincipi, kā uz klientu apkalpošanu vērsta darbība, darbinieku iesaistīšana pārvaldībā, procesu pieeja, sistēmiska pieeja vadībai, nepārtraukta procesu pilnveidošana, uz faktiem balstītu lēmumu pieņemšana un abpusēji izdevīgas attiecības ar piegādātājiem. ISO 9001 ir vispopulārākā kvalitātes pārvaldības sistēma pasaulē, ko mūsdienās plaši izmanto uzņēmumu darbības efektivitātes uzlabošanai.

Sertifikācijas auditu veica “Bureau Veritas Latvia” – uzņēmums ar vairāk nekā 180 gadu pieredzi vairāk nekā 140 valstīs kvalitātes, vides, darba drošības un arodveselības, kā arī pārtikas drošības pārvaldības sistēmu sertifikācijas, kvalitātes apmācību u.c. jomās. “Bureau Veritas Certification” zīme ir starptautiskā līmenī atzīts simbols, kas nozīmē sertificētā uzņēmuma spēkā esošās saistības attiecībā uz izcilību, ilgtspējīgu darbību un uzticamību.

Pievieno komentāru

Liepājā