Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Liepājas enerģija" aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā "Cilvēks. Daba. Enerģija"

SIA “Liepājas enerģija” aicina piedalīties jauniešus fotokonkursā “Cilvēks. Daba, Enerģija”, fotogrāfijās attēlojot siltumu un siltuma enerģiju mijiedarbībā ar cilvēku, dabu un pilsētvidi. Konkursa mērķis ir attīstīt jauniešu radošumu un profesionālo izaugsmi fotomākslā, vienlaikus mudinot palūkoties uz siltumenerģijas jēdzienu plašākā kontekstā, ieraugot to arī apkārtējā vidē, informē "Liepājas enerģijas" sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Fotokonkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, un viens konkursa dalībnieks var iesniegt līdz 12 paša uzņemtām fotogrāfijām. Fotogrāfijās jaunieši aicināti attēlot jebkuru gadalaiku, jo uzvarētāju darbi tiks izmantoti “Liepājas enerģijas” 2020. gada kalendāra izveidē. Darbus jaunieši aicināti iesniegt līdz 2019. gada 31. maijam.

Fotokonkursa žūrija, kuru veido “Liepājas enerģijas”, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, koncertzāles “Lielais dzintars”, digitālās poligrāfijas aģentūras “Hromets poligrāfija” pārstāvji, kā arī profesionāls fotogrāfs Edgars Pohevičs, noteiks 12 labākos foto darbus, vērtējot iesniegto darbu idejas radošumu, oriģinalitāti un māksliniecisko kvalitāti. Savukārt sabiedrības balsojumā tiks izvēlēta vēl viena fotokonkursam iesniegtā fotogrāfija ar augstāko balsojuma rezultātu; publisks balsojums par visiem iesniegtajiem darbiem būs pieejams “Liepājas enerģijas” mājaslapā 2019. gada jūnijā.

“Liepājas enerģijas” 2020. gada kalendāra izveidē tiks izmantoti 13 fotokonkursā uzvarējušie darbi, kā arī tie būs aplūkojami īpaši šim fotokonkursam organizētā izstādē. Fotokonkursa rezultāti tiks paziņoti 2019. gada 13. jūnijā. Uzvarējušo darbu autori balvā katrs saņems dāvanu karti mārketinga projektu aģentūrā “Fortius”, kas piedāvā augstvērtīgu fotogrāfiju druku dažādos izmēros un uz dažādiem materiāliem, kā arī virkni citu pakalpojumu.

Fotokonkursam paredzētās fotogrāfijas jāiesūta elektroniski uz e-pasta adresi: fotokonkurss@liepajasenergija.lv līdz 2019. gada 31. maijam. Fotogrāfijai jābūt krāsainai un taisnstūrveida (attiecībā 3:2). Iesūtītās fotogrāfijas izšķirtspējai jābūt ne mazākai par 300 dpi (garākā mala ne mazāka kā 3000 pix); darbs jāiesniedz JPG formātā.

Ar konkursa nolikumu interesenti aicināti iepazīties “Liepājas enerģijas” mājaslapā.

Pievieno komentāru

Liepājā