Liepājas egli šogad atklās Ziemassvētku vecītis ar ģimeni un Aija Andrejeva

3. decembrī Rožu laukumā tiks atklāta Liepājas pilsētas egle ar pasākumu ''Ciemos pie Ziemassvētku vecīša''. Visas dienas garumā interesenti varēs apmeklēt Ziemassvētku ieskaņas tirgu, savukārt no pulksten 16 mazos liepājniekus izklaidēs piparkūku vīriņš Kraukšķītis, sniegavīrs Olafs, Ziemassvētku vecītis ar savu sievu, Ziemassvētku vecīša brāļi, rūķi un Aija Andrejeva.

3. decembrī no pulksten 12 līdz 19 Rožu laukumā iepretim tirdzniecības namam ''Kurzeme'' norisināsies Ziemassvētku ieskaņas tirgus, kurā tiks piedāvāts iegādāties gan pirmās Ziemassvētku dāvanas, gan svētku dekorācijas, gan gardumus. Lai visi kopā varētu baudīt svētku atmosfēru, tirgotāji būs parūpējušies arī par savas produkcijas stenda Ziemassvētku noskaņas noformējumu.

Savukārt, pulksten 16 Rožu laukuma stāvlaukumā ieradīsies Ziemassvētku vecītis ar sievu, piparkūku vīriņš Kraukšķītis, sniegavīrs Olafs, vecīša brāļi un rūķi.

Varoņi aicinās bērnus piedalīties dažādās aktivitātēs, turklāt Ziemassvētku vecītis gaidīs viesus arī savā mājiņā.

Tostarp no pulksten 16.15 Rožu laukumā ar savu akustisko koncertu uzstāsies dziedātāja Aija Andrejeva. Pavadošais mūziķu sastāvs – Kaspars Ansons un Mārtiņš Miļevskis.

Savukārt, no pulksten 17.00 uz jautru un draudzīgu jampadraci aicinās piparkūku vīriņš Kraukšķītis, sniegavīrs Olafs un Ziemassvētku vecīša sieva.

Noslēgumā svētku sveicienu teiks Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, savukārt uzreiz pēc tam, apmeklētāju ovācijām skanot, ap pulksten 17.30 pilsētas eglē iemirdzēsies svētku rotājumi.

Pievieno komentāru

Liepājā