Liepājas egli šogad atklās Lauva Liepiņš un raidījuma "Kas te? Es te!" varoņi

Svētdien, 29.novembrī, Liepājā sāksies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad Rožu laukumā Lauva Liepiņš un LTV1 raidījuma “Kas te? Es te!” varoņi svīnīgā pasākumā atklās pilsētas Ziemassvētku egli. Mazie liepājnieki un viņu vecāki aicināti apmeklēt gan Ziemassvētku tirgu, gan paciemoties Rūķu skolā un satikt Ziemassvētku vecīti, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

No pulksten 13.00 Rožu laukumā darbosies Ziemassvētku tirgus, kurā varēs iegādāties pirmās dāvanas gaidāmajiem decembra svētkiem.  Savukārt, no pulksten 16:00 līdz 19:00 Ziemassvētku vecītis aicina bērnus uz Rūķu skolu, kurā varēs piedalīties dažādās aktivitātes un apgūt rūķa arodu. Jaunie centīgie rūķīši par izpildītajiem uzdevumiem no Ziemassvētku vecīša un viņa sievas saņems īpašo rūķa palīga diplomu un nozīmīti. Apmeklētāji aicināti jau laikus iejusties rūķu tēlā, paņemot līdzi kādu rūķim raksturīgu aksesuāru, piemēram, uzliekot rūķa cepuri.

Ziemassvētku vecītis gaidīs arī savā mājiņā, lai uzklausītu katra vēlēšanos un pacienātu ar kādu kārumu.

Pulksten 17:00 uz skatuves kāps LTV1 raidījuma “Kas te? Es te!” varoņi ar uzvedumu “Ideālie Ziemassvētki”. Lupe, Konstantīns un Pukšs izstāstīs un parādīs, kādi ir viņu ideālie Ziemassvētki un aicinās arī apmeklētājus iesaistīties un palīdzēt uzburt dažādas Ziemassvētku svinēšanas ainas. “Šī ir mūsu pirmā uzstāšanās Liepājā! Esam neizsakāmi priecīgi par doto iespēju būt kopā ar liepājniekiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā un nespējam sagaidīt svētdienu, kad vienuviet redzēsim tik daudz smaidīgu seju,” tā raidījuma “Kas te? Es te!” varoņi.

Pēc uzveduma svētku sveicienu teiks Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, savukārt uzreiz pēc tam, apmeklētāju ovācijām skanot, pilsētas eglē iemirdzēsies svētku rotājumi.

Informējam, tehnisku iemeslu dēļ pasākuma laikā nebūs vērojami ugunsžonglieru priekšnesumi, kā tika ziņots “Katram Liepājniekam” novembra numurā. Tā vietā skatītājus priecēs svētku egles atklāšanas uguņošana.

Egles rotājumiem mirdzot, ikvienam būs iespēja nofotogrāfēties ar raidījuma “Kas te? Es te!” varoņiem un mūsu pašu Lauvu Liepiņu. Plašāka informācija par šo un citiem Ziemassvētku gaidīšanas pasākumiem liepajaskultura.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā