Liepājas dzimšanas dienā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

Saskaņā ar Liepājas pilsētas domes izdotajiem saistošajiem noteikumiem piektdien, 18. martā, iedzīvotāji un pilsētas viesi sabiedrisko transportu - pilsētas maršruta autobusus un tramvajus - Liepājā varēs izmantot bez maksas, informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”.

Atzīmējot Liepājas pilsētas 391.dzimšanas dienu, 18.martā plkst. 20:00 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts stāvlaukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars”, lai svinētu svētkus kopā ar grupu “Tumsa”. Liepājas dzimšanas dienā grupa “Tumsa” kopā ar apmeklētājiem izdziedās zelta repertuāru – dziesmas, kas 25 gadu laikā, kopš grupa dibināta, ir kļuvušas par „tautas dziesmām“, kuras zina un dzied katrs liepājnieks. Liepājas dzimšanas dienas kulminācijā (ap plkst.21.20) klātesošie varēs vērot krāšņu svētku uguņošanu.

Pilsētas dzimšanas dienā jau tradicionāli norisināsies arī apbalvošanas ceremonija “Goda un Gada liepājnieks”, kurā tiek sumināti tie liepājnieki, kuri ar savu izcilo darbu apliecinājuši piederību Liepājai un ar saviem labajiem darbiem bijuši īpaši pamanāmi. Ceremonija šogad norisināsies koncertzālē “Lielais dzintars” plkst. 18:00.

Plašāka Liepājas dzimšanas dienas pasākumu programma pieejama vienotajā Liepājas pasākumu kalendārā http://kalendars.liepaja.lv/

Sabiedriskā transporta kustības saraksti elektroniski pieejami mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv. Bukletus ar kustības sarakstiem var saņemt arī Liepājas sabiedriskā transporta aģentūrā, Jūrmalas ielā 23.


Pievieno komentāru

Liepājā