Liepājas Džeza dienās nākamgad uzstāsies Anna Marija Jopeka

Liepājas Kultūras pārvalde uzsākusi biļešu tirdzniecību uz poļu dziedātājas Annas Marijas Jopekas koncertu, kas 2014. gada 5. aprīlī pulksten 18:00 uzstāsies Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Biļetes par 7 latiem jeb 9,96 eiro iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Māksliniece Liepājā viesosies ar Polijas vēstniecības Latvijā atbalstu pēc Liepājas Kultūras pārvaldes uzaicinājuma. Anna Marija Jopeka savu projektu „Polanna” prezentēs kopā ar džeza bendu septiņu cilvēku sastāvā. Projektā „Polanna” māksliniece atklāj savu jauno izpratni par skaistiem un nozīmīgiem mirkļiem Polijas mūzikas vēsturē. Viņa skar tradicionālo, klasisko, džeza un populāro mūziku. Muzikālo pavadījumu veido izcili instrumentālisti un Polijas džeza mūzikas zvaigznes. Koncerta laikā mūziķi veido valdzinošu improvizāciju. Vienlaicīgi priekšnesumu pavada spriedze un koncentrācija, kas sniedz viegluma sajūtu un notiek spēle ar muzikālām formām.

„Esmu uzaugusi gan ar agrīno mūziku, gan savdabīgām mūsdienu tēmām, tai skaitā tautas mūzikas un partizānu dziesmām. Esmu tās dungojusi no bērnības. Tās ir veidojušas manu mūzikas identitāti”, apgalvo Anna Marija Jopeka.

Poļu mūzikas priekšnesumu sniegšana visā pasaulē sadarbībā ar dažādu tautu mūziķiem, māksliniecei vienmēr ir bijusi kā misija. Viņa pati apgalvo, ka dzied to, kas viņai šķiet nozīmīgs, patiess un prezentēšanas vērts citu valstu publikai. „Man gribētos kaut mazurka, kujawiak un oberek būtu pasaulē tikpat atpazīstama mūzika kā bossa nova, ko daudzi izmanto kā pamatu komponēšanai un improvizācijai.”

Biļetes: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/7134

Pievieno komentāru

Liepājā