Liepājas domnieki budžeta grozījumos sadala 6,7 miljonus eiro

Liepājas pilsētas domē ceturtdien, 25.februārī, apstiprināti grozījumi Liepājas pašvaldības 2016.gada budžetā, palielinot ieņēmumu sadaļu par 6,7 miljoniem eiro.

Līdz ar budžeta grozījumiem paredzēti papildu līdzekļi galvenokārt pilsētas ielu asfaltēšanai, ietvju bruģēšanai, apstādījumu veidošanai, cīņai ar ēku apķēpātājiem, kā arī citiem pilsētvides uzlabojumiem, ziņo pašvaldība.

Jaunām iniciatīvām budžetā atvēlēti 1 560 968 eiro. Pārējie līdzekļi paredzēti mērķdotācījām, kā arī pērn uzsākto programmu īstenošanai arī šajā gadā.

Deputāti budžeta grozījumos atbalstījuši arī līdzekļu piešķiršanu publisko apstādījumu dažādošanai, cīņai ar ēku apķēpātājiem, infrastruktūras sagatavošanu kempinga izveidei, jaunsardzes mācību procesa pilnveidei, ledushalles ģērbtuvju remontam un “Daugavas” stadiona apgaismojuma maiņai, radošā centra Dārza ielā 4/8 tālākai attīstībai, ēku pārņemšanai Atteku salā, Karostas cietuma jumta remontam, ugunsdzēsības signalizācijas uzstādīšanai Vecliepājas primārās veselības aprūpes centrā un informācijas tehnoloģiju attīstībai pašvaldībā.

Tāpat budžetā iekļauti arī 10 tūkstoši eiro, kas paredzēti līdzdalībai jauna basketbola laukuma izveidei Jūrmalas parka zonā, kas drīzumā taps ar pazīstamā liepājnieka un NBA basketbolista Kristapa Porziņģa ģimenes fonda finansiālu atbalstu.

Kopējais Liepājas pilsētas pašvaldības budžets 2016.gadam pēc grozījumu apstiprināšanas ir 71,7 miljoni eiro, no kuriem lielākā daļa jeb 39,3 miljoni ir nodokļu un nenodokļu ieņēmumi, 20,4 miljoni ir valsts transfertu maksājumi, 8,1 miljons ir budžeta iestāžu maksas ieņēmumi, savukārt atlikums no iepriekšējā budžeta gada 3,8 miljoni. Tāpat budžetā ieplānots arī aizņēmums 130 tūkstošu apmērā.


Pievieno komentāru

Liepājā