Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas domes sēdēs pieņemti 407 lēmumi; visas sēdes apmeklējuši astoņi deputāti

2014. gadā notikušajās 15 Liepājas domes sēdēs pieņemti 407 lēmumi, 21 saistošais noteikums un 14 nolikumi. Visas domes sēdes 2014. gadā apmeklējuši astoņi deputāti, informē pašvaldībā.

No 2014. gadā notikušajām 15 domes sēdēm trīs bija ārkārtas domes sēdes.

Tāpat 2014. gadā notikušas 12 finanšu komitejas, 12 pilsētas attīstības komitejas sēdes, kā arī 11 izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdes un 9 sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas sēdes.

Finanšu komitejā pieņemti 14 lēmumi; pilsētas attīstības komitejā – 14 lēmumi; sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejā – 12 lēmumi; izglītības, kultūras un sporta komitejā – 15 lēmumi.

Visas 15 domes sēdes apmeklējuši seši deputāti: Uldis Sesks, Gunārs Ansiņš, Helvijs Valcis, Romāns Miloslavskis, Atis Deksnis un Māris Ceirulis. Visas domes sēdes apmeklējis arī deputāts Valdis Skujiņš – kopskaitā 13, jo, kā iepriekš ziņots, Liepājas domes deputāts V. Skujiņš ievēlēts 12. Saeimā. Deputāta vietu ieņēma Edvīns Striks, kurš apmeklējis abas domes sēdes kopš 2014. gada 14. novembrī apstiprināts kā deputāts.

Vienu domes sēdi gada laikā nav apmeklējis Vilnis Vitkovskis (mācību atvaļinājums), Jurijs Hadarovičs (komandējums), Laila Atiķe (komandējums), Guntars Krieviņš (atvaļinājums), kā arī Jānis Vilnītis (atvaļinājums).

Gada laikā divas domes sēdes nav apmeklējuši deputāti Ģirts Kronbergs (komandējumi) un Naums Vorobeičiks (komandējums un atvaļinājums).

Četras domes sēdes 2014. gadā nav apmeklējusi deputāte Linda Matisone (komandējumi).

Pievieno komentāru

Liepājā