Liepājas domes sēdē akceptē sporta kluba "Liepājas metalurgs" programmu pārņemšanu

Šodien Liepājas domes sēdē deputāti nolēma grozīt pašvaldības pārziņā esošās Liepājas Sporta spēļu skolas nolikumu, pārņemot sporta kluba "Liepājas metalurgs" futbola un hokeja treniņu programmas.

Liepājas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Ģirne aģentūru LETA informēja, ka deputāti ar savu balsojumu akceptēja grozījumus Liepājas pilsētas domes 2009.gada "Liepājas sporta spēļu skolas nolikumā", grozījumos paredzot jaunās programmas.

Kā ziņots, Liepājas pašvaldība jau no septembra bija gatava pārņemt un finansēt sporta kluba "Liepājas metalurgs" realizētās futbola un hokeja treniņu programmas, tāpēc domes sēdē plānots mainīt pašvaldības pārziņā esošās Liepājas Sporta spēļu skolas nolikumu, lai šis process varētu notikt, "Rietumu Radio" iepriekš uzzināja Liepājas pašvaldībā.

Kā skaidroja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija), Liepājas Sporta spēļu skolas programma tiks papildināta ar hokeju un futbolu, lai varētu sākt šo programmu licenzēšanu un akreditāciju un netiktu zaudēts valsts piešķirtais finansējums SK "Liepājas metalurgs" treneru algām.

Iespējams, pašvaldībai būs jāpārņem arī SK "Liepājas metalurgs" līdz šim apsaimniekotās sporta bāzes, kuru uzturēšanā esot ieguldīti prāvi līdzekļi. Viena no sporta bāzēm - Liepājas ledushalle -, kā informēja Golde, ir ieķīlāta bankā "Citadele", un pašvaldība pašlaik meklējot risinājumus, lai halle arī turpmāk veiktu sporta funkcijas un tur netiktu iekārtots veikals vai noliktava. Liepājas pašvaldībai, visticamāk, būšot jārisina arī SK "Liepājas metalurgs" treneru dzīvesvietas jautājums, jo pašlaik treneri dzīvojot uzņēmumam "Liepājas metalurgs" piederošajos dzīvokļos, atzina Golde.

Pievieno komentāru

Liepājā