Liepājas domes opozīcija pieprasa vicemēra Hadaroviča demisiju

Pieci Liepājas domes opozīcijas deputāti - Jānis Vilnītis, Ģirts Kronbergs, Laila Atiķe, Linda Matisone un Atis Deksnis -  vakar, 4. augustā, Liepājas domē iesnieguši pieprasījumu par vicemēra Jurija Hadaroviča demisiju, portālu informē J. Vilnītis.

Demisijas pieprasījums iesniegts uzreiz pēc J. Hadaroviča preses konferences, kurā deputāts paziņoja, ka nenoliks mandātu un neatkāpsies no amatiem pašvaldībā.

Iemesls J. Hadaroviča demisijas pieprasījumam ir vicemēra izslēgšana no "Saskaņas" partijas. J. Hadarovičs ir izslēgts no partijas, ar kuru startēja vēlēšanās, tādēļ viņš ir zaudējis uzticamību un nevar pārstāvēt koalīcijā "Saskaņas" partiju, nebūdams tās biedrs, skaidro Liepājas domes opozīcija.

J. Vilnītis norādīja arī uz J. Hadaroviča amata nelietderību. Tas četros pastāvēšanas gados pašvaldībai izmaksā aptuveni pusi miljona eiro. Amats - domes priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos - tika izveidots J. Hadarovičam. Ja J. Hadarovičs demisionētu, šāds vietnieks pašvaldības vadītājam nav nepieciešams, pauž J. Vilnītis.

J. Hadaroviča jautājums ir pārbaudījums Liepājas partijai, kurai pašai domē ir septiņi deputāti. Liepājas partijai koalīcijā ar "Saskaņas" trīs deputātiem bija izveidota desmit deputātu grupa.

Pēc J. Vilnīša teiktā, Reformu partijas pieci Liepājas domes deputāti savā starpā ir vienoti un kopā startēs arī nākamajās vēlēšanās 2017. gadā. Līdz rudenim tiks izveidota biedrība un pieņemts lēmums, ar kuru partiju apvienoties, lai startētu pašvaldību vēlēšanās. J. Vilnītis neslēpj, ka šobrīd ideoloģiski vistuvāk Liepājas opozicionāriem ir Latvijas Reģionu apvienība.Pievieno komentāru

Liepājā