Liepājas domes deputāti kopā ar skolēniem pie skolām stādīs liepas

Liepājas pilsētas domes vadība, deputāti un Izglītības pārvaldes darbinieki kopā ar skolēniem 2.septembrī pie Liepājas skolām stādīs liepas.

Pašvaldības pārstāvji apmeklēs pilsētas izglītības iestādes un pašvaldības vārdā dāvinās liepas stādu, ko iestādīt pie skolas.

"Liepas stāds skolām ir izvēlēts kā ļoti simboliska dāvana, kas vienlaikus raksturo gan mūsu pilsētu un tās vārdu, gan arī simbolizē izaugsmi un varenumu, kādu šis koka stāds varētu sasniegt pēc gadiem desmit vai vēl vairāk. Tas ir arī kā simbolisks novēlējums, lai tie bērni, kas šodien sāk savas skolas gaitas, pēc gadiem izaugtu vareni cilvēki, kuru saknes stingri turētos Liepājā, bet darbi liktu tālu skanēt mūsu pilsētas vārdam," skaidroja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs pirmajā skolas dienā apmeklēs svinīgos sarīkojumus J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolā un Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā. Priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (Liepājas partija) plānojis apmeklēt Ezerkrasta sākumskolu, savukārt priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) piedalīsies pasākumos Liepājas 15.vidusskolā un Liepājas Valsts tehnikumā. Domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs (SC) piedalīsies pirmās skolas dienas svinīgajos pasākumos 3.pamatskolā un 7.vidusskolā. Vēlmi paviesoties pilsētas skolās izteikuši arī citi Liepājas domes deputāti.

Šogad Liepājas skolās mācību gaitas sāks 840 pirmklasnieki, kuriem pašvaldība sarūpējusi individuālas dāvaniņas - krāsojamās grāmatiņas par dažādām tēmām, kas saistītas ar drošību gan uz ielas, gan mājās un citur.

Pievieno komentāru

Liepājā