Liepājas dome tērēs līdz 15 000 eiro lidojumu no Liepājas uz Rīgu mārketingam

Liepājas pašvaldība atvēlējusi līdz 15 000 eiro lidojumu no Liepājas un Rīgu mārketinga aktivitātēm, bet cita veida pašvaldības finansējums šiem lidojumiem pašlaik nav paredzēts, aģentūru LETA informēja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Lidojumus starp Liepāju un Rīgu plānots reklamēt izstādē "Ražots Liepājā". Pašvaldībai ar aviokompāniju "airBaltic" paredzētas sarunas, lai precizētu, kādām mārketinga aktivitātēm vēl tiks izlietots pašvaldības finansējums". No "airBaltic" puses pašvaldībai netiek prasīts dotēt lidojumus, norādīja domes pārstāve. Netiek izslēgts, ka sarunas par nepieciešamo pašvaldības atbalstu varētu turpināties, kad būs izdarīti pirmie secinājumi par pasažieru plūsmu.

Jau ziņots, ka Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" 16.maijā sāks iekšzemes lidojumus no starptautiskās lidostas "Rīga" uz Liepāju, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

Aviokompānija no Rīgas uz Liepāju lidojumus veiks trīs reizes nedēļā ar "Bombardier" Q400 NextGen lidmašīnu. Lidojums ilgs 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 15 eiro, ieskaitot lidostas nodevas un transakcijas maksu.

Pievieno komentāru

Liepājā