Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas dome mazo un vidējo uzņēmumu projektu līdzfinansēšanai atvēl 32 000 eiro

Liepājas dome mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanai 2015.gadā atvēlējusi 32 000 eiro.

Domes lēmums paredz, ka, sniedzot atbalstu mazajiem un vidējiem komersantiem caur projektu konkursu, tiks pievērsta uzmanība ilgtspējīgiem projektiem, kas saistīti ar jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu vai pakalpojumu attīstīšanu. Atbalsta programma būšot mērķtiecīgs pašvaldības atbalsta instruments uzņēmējdarbības attīstībā.

Minimālais viena projekta līdzfinansējums ir 2500 eiro, bet maksimālais - 10 000 eiro, un domes līdzfinansējums nepārsniegs 50% no kopējā projekta budžeta.

Mazo un vidējo komersantu līdzfinansēšanas konkursu organizēs Liepājas domes Attīstības pārvalde, kas arī nodrošinās kontroli par līdzekļu un aktivitāšu izlietošanu atbilstoši noslēgtajam līgumam un projekta pieteikumam.

Attīstības pārvalde ir konsultējusies ar Liepājā pārstāvētām uzņēmējdarbības veicinošām un atbalstošām iestādēm - Kurzemes Biznesa inkubatoru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Liepājas Direktoru padomi.

Pievieno komentāru

Liepājā