Liepājas dome "Giencke&Company-Latvija" par koncertzāles būvniecības projekta uzraudzību maksās nepilnu miljonu

Liepājas pilsētas pašvaldība Liepājas daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" tehniskā projekta izstrādātājam PS "Giencke&Company-Latvija" par projekta autoruzraudzību maksās 883 145 latus, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Šādu lēmumu Liepājas pilsētas pašvaldība pieņēmusi sarunu procedūrā bez konkursa izsludināšanas.

Jau ziņots, ka šonedēļ ar balsu vairākumu Liepājas domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" būvniecības sākšanu un ēkas būvniecības izmaksu apstiprināšanu, ziņoja "Rietumu Radio".

Par būvniecības sākšanu nobalsoja 10 koalīcijas deputāti, bet pieci opozīcijā esošie Reformu partijas (RP) deputāti atturējās, paužot bažas par neskaidrajām ēkas uzturēšanas izmaksām un to, vai pašvaldība varēs atļauties šos izdevumus.

Aptuveni 14 miljoni latu no ēkas būvniecības izmaksām ir Eiropas Savienības fondu un valsts finansējums, bet 7 miljoni - Liepājas pašvaldības līdzekļi.

Kā ziņots, jūlija sākumā noslēdzās konkurss par "Liepājas daudzfunkcionālais centrs "Lielais dzintars"" būvdarbiem. Tajā uzvarēja SIA "Merks", kas piedāvā projektu 24 mēnešu laikā realizēt par 20 278 959 latiem, neskaitot PVN. SIA "Merks" piedāvā dod savam darbam desmit gadu garantiju. Būvdarbus paredzēts veikt atbilstoši PS "Giencke & Company - Latvija" izstrādātajam tehniskajam projektam "Liepājas daudzfunkcionālais centrs "Lielais dzintars" Radio ielā Nr.8, Liepājā".

Pievieno komentāru

Liepājā