Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas dome budžeta grozījumos sadala 4,5 miljonus eiro

Liepājas dome pieņēmusi 2015.gada pašvaldības budžeta grozījumus, ar kuriem 4,5 miljoni eiro sadalīti investīciju projektiem un pilsētas uzturēšanas darbiem.

Kā skaidro pilsētas pašvaldības Finanšu pārvaldes vadītājs Ronalds Fricbergs, kopējais uzkrājums no iepriekšējiem gadiem ir 8,4 miljoni eiro, no kuriem 2,4 miljoni jau paredzēti iesākto projektu īstenošanai, bet 1,4 miljoni - pērn sākto darbu pabeigšanai.

Viens no lielākajiem finanšu ieguldījumiem paredzēts koncertzāles "Lielais dzintars" teritorijas sakārtošanai un autostāvvietas izbūvei, kam atvēlēti 700 000 eiro. Viens miljons eiro atvēlēts ielu apgaismojuma sistēmas modernizācijai un rekonstrukcijai. 181 000 eiro paredzēts Turaidas ielas ietves sakārtošanas turpināšanai Karostā, aptuveni 850 metru garā posmā no Imantas ielas līdz Lazaretes ielai.

Līdzekļi paredzēti arī Garnizona kapsētas rekonstrukcijas turpināšanai un Līvas kapsētas kapličas rekonstrukcijas 2.un 3.kārtai.

Par 256 000 eiro Liepājas 1.ģimnāzija iegādāsies krēslus un galdus, kā arī pie virtuves aprīkojumu. Savukārt 50 000 eiro paredzēti Jūrmalas parkā esošā bērnu rotaļu laukuma labiekārtošanai. 230 000 eiro plānoti sporta pasākumiem, 80 000 eiro - tūrisma attīstībai, bet 57 000 eiro paredzēti mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam.

Liepājas dome par 25 000 eiro arī iecerējusi veidot vides objektu "Ābele", kur jaunlaulātajiem būtu iespēja karināt ābolus. PēcR. Fricberga teiktā, tādējādi būtu iespējams arī panākt, lai tilta margas netiktu apkarinātas ar atslēgām.

480 000 eiro paredzēts ieguldīt rezerves fondā, gatavojoties nākamajam plānošanas periodam.

Pievieno komentāru

Liepājā