Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas dome atbalsta dotācijas piešķiršanu sporta klubam "Liepājas metalurgs"

Liepājas domes sēdē deputāti vienbalsīgi atbalstīja 15 180 latu piešķiršanu no pašvaldības budžeta rezerves fonda līdzekļiem Liepājas domes Sporta pārvaldei sporta kluba "Liepājas metalurgs" dotācijai sporta programmu īstenošanai šī gada jūnijā, "Rietumu Radio" uzzināja pašvaldībā.

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) skaidroja, ka, iespējams, pašvaldībai savā apsaimniekošanā būs jāpārņem vairākas sporta klubam "Liepājas metalurgs" apsaimniekošanā nodotās sporta bāzes, kas ir pašvaldības īpašums. Liepājas mērs norādīja, ka šis jautājums cieši saistīts ar finansiālās grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" nākotni. Sesks sacīja, ka sporta bāzes, tostarp stadions "Daugava", ir uzturētas labā kārtībā un uzņēmums "Liepājas metalurgs" ir investējis ievērojamus līdzekļus to modernizācijā.

Kā informēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija), sporta klubam piešķirtās dotācijas izlietojumu uzraudzīs Liepājas domes Sporta pārvalde.

Opozīcijas deputāts Ģirts Kronbergs (Reformu partija) interesējās, vai uz šādu pašvaldības dotāciju var pretendēt arī citi privātie Liepājas sporta klubi.

Šodienas Liepājas domes sēdē nepiedalījās opozīcijas deputāts Jānis Vilnītis (Reformu partija).

Kā ziņots, Liepājas pilsētas pašvaldības Finanšu pārvaldei pēc pašvaldības budžeta pirmā pusgada izpildes rezultātu izvērtēšanas ieņēmumu prognozes pārpildes gadījumā tiks uzdots sagatavot budžeta grozījumu projektu, paredzot šo finanšu līdzekļu atgriešanu budžeta rezerves fondā.

Pašvaldībā skaidroja, ka šāds lēmums nepieciešams, lai sniegtu finansiālu atbalstu sporta kluba "Liepājas metalurgs" bērnu un jauniešu futbola un hokeja sporta veidu programmu realizācijai jūnijā saistībā ar finansiāli grūto situāciju uzņēmumā "Liepājas metalurgs", kas līdz šim piešķīra sporta klubam nepieciešamo finansējumu.

Ar domes lēmumu tiks nodrošināts nepieciešamais finansējums, lai 629 sporta kluba audzēkņi varētu turpināt apmeklēt sporta nodarbības futbola un hokeja sporta programmās, kā arī 28 tehniskie darbinieki, kas apkalpo četras sporta kluba apsaimniekotās sporta bāzes, saņemtu ikmēneša atalgojumu un tiktu nodrošināta nepieciešamo saimniecības materiālu iegāde un komunālo maksājumu veikšana par iepriekšējo mēnesi.

Jau ziņots, ka Liepājas domes Finanšu komitejas sēdē deputāti 26.jūnijā jau atbalstīja vairāk nekā 15 180 latu piešķiršanu no pašvaldības budžeta rezerves fonda līdzekļiem sporta klubam "Liepājas metalurgs" sporta programmu īstenošanai jūnijā, taču gala lēmums vēl jāpieņem domes sēdē.

Gandrīz 19 000 latu vienreizēju dotāciju Liepājas pašvaldība sporta klubam "Liepājas metalurgs" piešķīra arī maijā.


Pievieno komentāru

Liepājā