Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas dome ārkārtas sēdē pieņem svarīgus lēmumus 3

Trešdien, 25. martā, Liepājas domes ārkārtas sēdē pieņemti vairāki lēmumi, lai vēl plašākām iedzīvotāju grupām sniegtu atbalstu dažādās situācijas, kas radušās COVID-19 noteikto ierobežojumu dēļ.

25. marta Liepājas domes sēdē nolemts:

1. Pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņu uz 30. aprīli. Lēmums attiecas uz visiem iedzīvotājiem, kuri maksā nodokli par Liepājā esošajiem nekustamajiem īpašumiem.

2. Skolēni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm brīvpusdienu vietā varēs saņemt karti pārtikas iegādei. Lai atbalstītu sociāli mazāk aizsargātās ģimenes, attālinātā mācību procesa laikā izglītojamie varēs saņemt pašvaldības atbalstu ēdināšanai, saņemot kartes 25 eiro vērtībā pārtikas iegādei.

3. Lai nodrošinātu papildu epidemioloģiskās drošības un citu pasākumu veikšanu pilsētā, šim mērķim piešķirti vēl 200 000 eiro.
Rūpējoties par iedzīvotāju veselību un sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, Liepājas pašvaldība aktīvi iesaistās, lai savas iniciatīvas ietvaros veiktu vairākus papildu epidemioloģiskās drošības pasākumus. Kopumā šim mērķim atvēlēti 250 000 eiro.

Tāpat vēl domes sēdē nolemts:
4. Ar domes priekšsēdētāja lēmumu ārkārtējās situācijās domes sēdes un komitejas tiks rīkotas attālināti.
5. Liepājas pašvaldībā izveidota Krīzes vadības grupa, lai veicinātu epidemioloģiskās drošības pasākumus pilsētā.

Pašvaldība atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā vislielākā loma ir katra iedzīvotāja atbildībai, kā tiek ievēroti visi drošības noteikumi, lai iespējami ierobežotu infekcijas izplatību.

Galvenie piesardzības principi saglabājas nemainīgi:
✅ jāpaliek mājās, neapmeklēt sabiedriskas vietas un nebraukt ar sabiedrisko transportu,
✅ pakalpojumus, konsultācijas un informāciju jāsaņem attālināti,
✅ ievērot divu metru attālumu no citām personām,
✅ regulāri mazgāt rokas ar ziepēm un ūdeni,
✅ nepieskarties sejai ar rokām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Agnese

Un bērniem invalīdiem. Nekas nepienakas?

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.26 05:14

Janis

Super, pieškir 25 00 00????????????? un konkrēti kur izlietos nau teikts, kādos pasākumos ????????????, vnk debilisma kalnugals

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.28 09:42

Helga

Kāpēc netiek runāts par Krīzes pabalstu, kāpēc pašvaldības uzņēmuma atlaistie darbinieki nevar saņemt Dīkstāves pabalstu. Kas te Latvijā īsti notiek. Cilvēki bez iztikas līdzekļiem drīz būs novesti līdz izmisumam.Interesants scenārijs nākotnei!!!

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.31 16:01

Liepājā