Liepājas Diabēta biedrība gatava apgleznot vēl vienu sienu

Liepājas Diabēta biedrība ieguvusi vēl vienu telpu ēkā Klaipēdas ielā 96a, kas ļaus efektīvāk organizēt biedrības darbu. Paldies par finansiālu atbalstu projektam "Būt veselam un dzīvot ar prieku" biedrības vadītāja Ritma Maļinovska teic Borisa un Ināras Teterevu fondam un SIA "A Investīcijas".

Izremontēts atsevišķs kabinets, kurā varēs strādāt grāmatvedis un biedrības vadība, kamēr līdzšinējā biedrības apdzīvotā telpa kā lielākā paliks plašākām aktivitātēm, interesentu apmeklējumiem, konsultācijām, cukura līmeņa noteikšanai u.tml. Remontu vēl gaida pavisam liela telpa, ko varētu izmantot kā mazo zāli ne tikai Liepājas Diabēta biedrība, bet arī ēkā esošās citas nevalstiskās organizācijas - Poļu biedrība, Pensionāru dienas centrs, biedrība "Ābolītis", "Jaunie vanagi".

Remontu veikuši pašvaldības norīkoti strādnieki, biedrība cer, ka arī šajā telpā ar laiku taps sienas gleznojums līdzīgi kā lielajā istabā - to veidojusi "Smuko lietu bodītes" saimniece Mārīte. 

Ar biedrības darbu un telpām 11. oktobrī iepazinās arī Saeimas deputāte Inita Bišofa, uzklausot priekšlikumus un ieteikumus. Viens no tiem - mainīt nosaukumu Veco ļaužu dienai, kas skan aizvainojoši. Tā vietā varētu būt Senioru diena, kas skan godājamāk un atbilstošāk.

Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalstījis jau trešo biedrības projektu. Iepriekš finansējumu saņēma arī projekts "Veselības jomā izglītots līdzcilvēks", kas ļāva profesionāli apmācīt 12 brīvprātīgos sadarbībā ar Jaunķemeru sanatorijas Diabēta centru, lai tie pēc tam turpinātu vispusīgi izglītot diabēta pacientus 12 atbalsta grupās ne tikai Liepājā, bet visā Kurzemes novadā.

Pievieno komentāru

Liepājā