Liepājas deputāti iepazīs izglītības iestāžu ikdienu; Sesks mācīs ekonomiku

Lai veidotu lielāku lēmējvaras un sabiedrības izpratni par skolu un bērnudārzu attīstības jautājumiem, bērnu un pedagogu ikdienas darba pienākumiem, Latvijas Izglītības darbinieku arodbiedrība Liepājā arī šogad no 16. septembra līdz 5. oktobrim rīko akciju “ Skolas diena”, kurā jau pieteikušies piedalīties lielākā daļa  Liepājas Domes deputātu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Deputāti šajās dienās kļūs par pedagogu „ēnām” un iepazīs izglītības iestāžu ikdienas darbu.

Otrdien, 17. septembrī plkst. 15.00 akcijas „Skolas diena” ietvaros Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādi (p.i.i.) „Rūķītis”, iepazīsies ar pedagogu ikdienas darbu un aktualitātēm. Gunārs Ansiņš akcijas laikā plāno apmeklēt arī Ezerkrasta sākumskolu un Centra sākumskolu.

Piektdien, 20. septembrī plkst. 12.30 Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks plāno vadīt ekonomikas mācību stundu Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 10.-12. klašu skolēniem.

Arī pārējie deputāti plāno apmeklēt lielu daļu Liepājas skolas un bērnudārzus. Liepājas 12. vidusskolā viesosies deputāti Romāns Miloslavskis, Naums Vorobeičiks un Ģirts Kronbergs. Kronbergs apmeklēs arī Liepājas vakara (maiņu) vidusskolu un bērnudārzu “Dzintariņš”.

Deputāts Vilnis Vitkovskis iepazīsies ar J.Čakstes 10. vidusskolu, Māris Ceirulis -  Liepājas 8. vidusskolu,  Valdis Skujiņš – Raiņa 6. vidusskolu un bērnudārzu “Kāpēcītis”, Jurijs Hadarovičs - Liepājas 3. pamatskolu, 7. vidusskolu un p.i.i. “Delfīns”, Jānis Vilnītis- Liepājas 8. vidusskolu un p.i.i. “Saulīte”, Linda Matisone – Raiņa 6. vidusskolu un p.i.i “Stārķis”, Atis Deksnis – Liepājas Valsts 1. ģimnāziju, p.i.i. “Gailītis”, p.i.i. “Mazulītis”, Laila Atiķe – DALP Liepājas pilsētas 5. vidusskolu un Speciālo internātpamatskolu.

Deputāti aicināti arī rakstiski fiksēt savus novērojumus, kas vēlāk palīdzēs veikt secinājumus par pedagoga darba ikdienu, par to, kas būtu pilnveidojams izglītības jomā. “Tādējādi arodbiedrība vēlas praktiskā veidā veicināt deputātu izpratni par izglītības iestāžu ikdienu, risināmo jautājumu loku, pedagogu, vecāku un sabiedrības ciešākas sadarbības nozīmību izglītības kvalitātes nodrošināšanā”, akcijas būtību skaidro LIZDA priekšsēdētāja Ingrīda Mikiško.

Pievieno komentāru

Liepājā