Liepājās Centrālā zinātniskā bibliotēka aicina uz tikšanos ar Ivo Puriņu

Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka 18. septembrī pulksten 17 aicina uz apgāda ''Jumava'' izdotās Ivo Puriņa un Guntas Dauģes grāmatas ''Maiju kalendāra sakrālais laika cikls'' prezentāciju un tikšanos ar autoru Ivo Puriņu.

Pasākuma norises vieta – Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas lasītava (3.stāvs).

Grāmata nav rakstīta nedz tiem, kas jau ir atraduši ceļu, nedz arī tiem, kas to uzcītīgi meklē, bet gan cilvēkiem, kuri nenojauš Ceļa esamību, norāda autori. Tie ir cilvēki, kuri dzīvo ikdienas ritmā, uzcītīgi pildot dzīves sarūpētos pienākumus, pat nenojaušot, ka patiesībā iet pa sakrālo ceļu. Ar grāmatas starpniecību autori vēlas pateikt, ka ikviena it kā vienkāršajā un brīžam garlaicīgajā ikdienā ir ierakstīts maģisks vēstījums. Puriņš sacījis, ka Maiju kalendārs ir Dieva ritms, tā paša Dieva – vienīgā, neaptveramā, kas ir visa sākums, visa esība un nākotnes solījums, vienlaikus uzsverot, ka neaģitē uz ticību, nedibina reliģiju un necenšas uzkāpt piramīdas galā.

Par Ivo Puriņu

Astrologs, šamanis, gaišreģis, burvis, mags un tolteku astrologs…..tā Ivo Puriņu dēvē citi, bet  viņš   sev ir izvēlējies apzīmējumu – sauļu salicējs.

Ivo Puriņš saka, ka savu dzīvi viņš varētu  nosacīti iedalīt divās daļās. Viena līdz 2000. gadam, otra – pēc. I.Puriņš: ''Līdz 2000. gadam biju ugunsdzēsējs, strādāju Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, sešus gadus biju nodaļas komandieris. Tur nostrādāju divpadsmit gadus. Man bija īsts vīru darbs ar ierastu relaksāciju brīvdienās. Visai tālu no ezoterikas. Bet tad viss izmainījās, turklāt diezgan pēkšņi. Dzīve mani vienkārši izmeta no ierastās vides. 1994. gadā man gadījās iepazīties ar magiem.''

Pievieno komentāru

Liepājā