Liepājas centrā ekspluatācijā tiks nodota jaunām ģimenēm piemērota 34 dzīvokļu māja 2

Oktobra beigās Liepājas klusajā centrā ekspluatācijā tiks nodots jaunu dzīvokļu projekts “Rietumu apartamenti”. Projekta kopējās investīcijas ir 1,6 miljoni eiro. Restaurētajā četrstāvu ēkā izbūvēti 34 dzīvokļi ar pilnu apdari un ir sākta to pārdošana.

Projekts ir realizēts Liepājas klusajā centrā, Celtnieku ielā 12 - ērtai dzīvei svarīgākās infrastruktūras tuvumā. Sekojot lielajam pieprasījumam pēc kvalitatīviem, pārdomātiem un vienlaikus izmēros nelieliem dzīvokļiem, kas “Rietumu Apartamenti” piedāvājumā ir 21 līdz 80 kvadrātmetru platībā, projektā visvairāk ir trīsistabu dzīvokļu, kas piemēroti jaunajām ģimenēm ar bērniem –  īpaši tiem, kas izmanto Altum mājokļu atbalsta programmu, informē "Rietumu apartamenti".

“Nenoliedzami, ka Liepājā nekustamo īpašumu tirgū ir pieprasījums pēc augstas kvalitātes jauniem mājokļiem ar labu plānojumu pilsētas centrā. Iepriekšējai rezervācijai dzīvokļi ir pieejami jau kopš pavasara, un pirms Covid-19 bija vērojama ļoti liela pircēju interese, kas atkal atsākās vasarā, taču ēka potenciālajiem dzīvokļu pircējiem tika atvērta apskatei tikai pirms mēneša. Neraugoties uz pircēju piesardzību pandēmijas dēļ, liela daļa mājokļu jau ir pārdoti un interesentu skaits ar katru dienu aug,” informē projekta attīstītāju pārstāvji.

“Rietumu apartamentos” šobrīd pieejami divu līdz četru istabu mājokļi cenu diapazonā no 48 990 līdz 104 990 eiro, lielai daļai ir balkoni un divas vannas istabas (viena  - tā sauktajā vecāku guļamistabā). Katrs dzīvoklis aprīkots ar domofonu, pagrabstāvā pieejamas mantu noliktavas, pagalmā – autostāvvieta. Ēkā izbūvētas pilnībā jaunas komunikācijas, plaša un gaiša kāpņu telpa. Savukārt tuvākajā apkārtnē – vairākas izglītības iestādes, veikali, pasts, sabiedriskā transporta pieturas, pasta nodaļa, Liepājas Jūrmalas parks, pludmale un ostas promenāde utt.

“Mūsu ģimene paplašinājās, bērni sāka iet skolā un bija nepieciešama katram sava telpa, tāpēc pieņēmām lēmumu meklēt jaunu mājvietu. Izvēle par labu projektam “Rietumu apartamenti” bija, jo Liepājas centrā ir daudz koka māju, ko negribējām, bet jauni projekti labā kvalitātē ir reti. Mūsu četristabu dzīvoklis nav liels, bet pilda visas funkcijas un, galvenais – ir centrā, tuvu visam ikdienā svarīgajam,” atzīst topošā ēkas iemītniece Kristīne Pujāte. Viņa atzīst, ka ģimene vēlējās kaimiņus, kam varētu būt līdzīgs dzīvesstils un vērtības, kas jauno dzīvokļu  projektos ir raksturīgi.

Rekonstrukcijas gaitā īpaša uzmanība tika pievērsta ēkas un iekštelpu dizainam un mūsdienīgai apdarei, vienlaikus atbildīgi izturoties pret ēkas vēsturiskajiem elementiem. Vēsturiski masīvā četrstāvu mūra ēka tika celta Liepājas ostas vajadzībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kuku

kur foto ar to caursalusho graustu pirms paris menesiem?

pirms 22 dienām, 2020.10.05 13:34

...

reklāmu tomēr vajadzētu kaut kā apzīmēt, nevis pasniegt kā rakstu

pirms 20 dienām, 2020.10.06 19:57

Liepājā