Liepājas Bērnu teātris aicina uz Valda Pavlovska lugas pirmizrādi "Zirņu puika"

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātris un režisore Vita Pētersone ielūdz uz Valda Pavlovska lugas pirmizrādi “Zirņu puika” šā gada 26. februārī pulksten 13 Liepājas Leļļu teātrī. Ieejas maksa - viens eiro, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Projektu vadītāja Inese Sērdiene.

Mazos liepājniekus priecēs jauns Valda Pavlovska lugas iestudējums "Zirņu puika", ko skatītājiem sagatavojuši Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātris un režisore Vita Pētersone, kura stāsta: "Luga veidota pēc latviešu tautas pasaku motīviem, galvenie tēli – Zirņu puika, Laimiņa, Ragana, Velns u.c. Tās vēstījums ir par labo un ļauno šajā pasaku pasaulē un, protams, par labā uzvaru”.

Režisore atzīst, ka šī izrāde prasa lielu aktiermeistarību, jo jāizspēlē pasaka, tātad brīnumi un pārvērtības. Tā kā atraktīvā izrāde mazajiem aktieriem pašiem ļoti patīk, viņi spēlē ar prieku un iedvesmu. Galveno lomu Zirņu puika atveidos Kristers Reinis, Zemnieka lomā iejutīsies Kristofers Volkovs, Laima – Patrīcija Keita Jakovļeva, Ragana – Laura Kubila, Velns – Marks Vaivars, Kaķenīte un Princese – Daniela Mihelsone, Krauklis – Jēkabs Fomins. Izrādes veidošanā strādājusi tērpu māksliniece Maija Drāzniece, bet izrādes noformējumu veidojusi režisore Vita Pētersone.

Izrādes ilgums: 50 min.

Biļetes pieejamas SIA “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā