"Liepājas autobusu parks" nomās jaunus mikroautobusus 1

AS "Liepājas autobusu parks" nomās jaunus mikroautobusus, liecina paziņojums biržā.

10 mikroautobusus "Mercedes Benz Sprinter 513" līzingā iegādājies "Liepājas autobusu parka" meitasuzņēmums SIA "Rumba Tours".

Mikroautobusi iegādāti no SIA "Domenikss", kas ir "Daimler AG Mercedes Benz" ģenerālpārstāvis Latvijā. Apmaksas termiņš ir pieci gadi.

Jaunie mikroautobusi tiks iznomāti AS "Liepājas autobusu parks", lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus un uzlabotu pasažieru ērtības apkalpotajos Jūrmalas virziena maršrutos.

Mikroautobusi nodrošina zemas CO2 izmešu normas un pasažieru ērtībām aprīkoti ar salona kondicionieri, elektriskajām durvīm, kā arī elektronisko tablo.

Pasažieru komfortu nodrošinās 19 ērtas sēdvietas, 3 stāvvietas un neaizsvīstoši salona logi.

Kā ziņots, "Liepājas autobusu parka" 34,85% akciju pieder Liepājas domei, 49,49% - SIA "LAP1R", bet citām fiziskām personām pieder 15,66%.

"LAP1R" īpašnieks ir SIA "Inpo17", kas savukārt pieder SIA "Privāto aktīvu pārvalde", liecina SIA "Firmas.lv" informācija. "Privāto aktīvu pārvalde" pieder SIA "Sabiedrība privātajiem ieguldījumiem", kuras lielākā īpašniece ar 30% daļu ir Kristiāna Lībane-Šķēle, vēl 25% pieder Anetei Šķēlei-Pētersonei, 25% - Madarai Šķēlei, 10% - Edgaram Šķenderam, bet vēl 10% - Ivetai Smilgai-Krongornei. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Šķenderis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xuyd

forsji mikrinji ..tik borta numurus vajadzetu salimet ari ...!

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 10:55

Liepājā