Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Liepājas autobusu parka" līdzīpašnieku vidū Šķēles ģimenei pievienojas arī Šlesers

AS "Liepājas autobusu parks" līdzīpašniekiem, starp kuriem kontrolpakete pieder ar uzņēmēja Andra Šķēles ģimeni saistītam uzņēmumam, pastarpināti pievienojies arī uzņēmējs un politiķis Ainārs Šlesers, liecina "Firmas.lv" dati.

Neilgi pēc tam, kad marta sākumā par 59,45% AS "Liepājas autobusu parks" akciju kontrolpaketes īpašnieci kļuva SIA "LAP1R", par 33% šī SIA daļu īpašnieku 636190 eiro vērtībā reģistrēts uzņēmums "Regma 102". Tā 100% daļu īpašnieks ir uzņēmums "Regma 101", kurā 70,07% pieder 2014 gadā dibinātajam uzņēmumam "Regma 1". Šajā firmā Aināram Šleseram pieder 40%, bet viņa dēlam Edvardam - 60%.

Līdz tam "LAP1R" visas daļas piederēja ar uzņēmēja Andra Šķēles ģimeni saistītajai SIA "Inpo17". Patlaban šim uzņēmumam pieder 67% "LAP1R" daļu 1 291 660 eiro vērtībā.

Marta sākumā būtiski palielināts arī uzņēmuma pamatkapitāls - no 2845 eiro līdz 1 927 850 eiro.

Kā ziņots, obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma rezultātā SIA "LAP1R" kļuvusi par 59,45% AS "Liepājas autobusu parks" akciju īpašnieci, liecina uzņēmuma paziņojums "Nasdaq Riga". Pirms piedāvājuma izteikšanas piedāvātājam "LAP1R" piederēja 313 720 jeb 49,99% sabiedrības "Liepājas autobusu parks" balsstiesīgo akciju. Atpirkšanas cena bija 6,54 eiro par vienu akciju.

Atļauju AS "Liepājas autobusu parks" akcionāram SIA ''LAP1R'' izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu deva Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome. Ņemot vērā, ka "Liepājas autobusu parka" akcionāru sapulcē tika pieņemts lēmums par uzņēmuma akciju izslēgšanu no regulētā tirgus, akcionāriem, kuri šādu lēmumu ir atbalstījuši, ir jāizsaka obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums Finanšu instrumentu tirgus likumā noteiktajā kārtībā. Par akciju izslēgšanu no regulētā tirgus balsoja divi akcionāri - ''LAP1R'' un Liepājas pilsētas dome, kura pilnvaroja otru akcionāru - "LAP1R'' - tās vārdā izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu pārējiem akcionāriem, informēja FKTK.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, 2013.gadā "Liepājas autobusu parks" strādāja ar 10,5 miljonu eiro apgrozījumu un 59 732 eiro zaudējumiem. 2012.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8,08 miljoni eiro, bet peļņa sasniedza 241 590 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā