Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas 15.vidusskola netiks reorganizēta

Martā norisinājās Liepājas 15.vidusskolas atbalsta biedrības organizētā skolas vecāku kopsapulce. Sapulces iniciatori, Liepājas 15.vidusskolas atbalsta biedrība, jau iepriekš bija paudusi iebildumus pret SIA "Dynamic University" izstrādāto Liepājas pilsētas izglītības nozares attīstības koncepcijas 2015.-2020.gadam darba variantu, sagatavojot atklāto vēstuli, kas tika adresēta valsts augstākajām amatpersonām, izglītības un zinātnes ministrei Mārītei Seilei, Liepājas pilsētas Domei u.c. institūcijām. Jāatzīmē, ka pret ieceri reorganizēt Liepājas 15.vidusskolu parakstījušies vairāk nekā 2000 cilvēku.
 
Sapulcē kopīgai viedokļu apmaiņai pulcējās gan vecāki, gan Liepājas pilsētas Domes deputāti, gan skolotāji, gan militārās programmas instruktors Liepājas 15.vidusskolā Varis Jansons, gan skolas debašu kluba un Liepājas 15.vidusskolas skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki, kā arī Liepājas 15.vidusskolas vecāku padomes un atbalsta biedrības pārstāvji.
 
Sapulces gaitā Liepājas pilsētas Domes redzējumu par Liepājas 15.vidusskolas nākotni izklāstīja Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis. Savā uzrunā sapulces dalībniekiem viņš uzsvēra, ka: "Liepājas 15.vidusskolai ir jāsaglabā vidusskolas statuss. Aktuālie jautājumi, kas izraisīja satraukumu un tika minēti Liepājas 15.vidusskolas atbalsta biedrības vēstulē saistībā ar iespējamo Liepājas 15.vidusskolas pārveidi par pamatskolu, netiks iekļauti Liepājas pilsētas izglītības nozares attīstības koncepcijā. Scenārijs, kas paredzētu Liepājas 15.vidusskolu pārveidot par pamatskolu, pēc izvērtēšanas Liepājas pilsētas Domē, netiks ne konceptuāli apspriests, ne pieļauts tālākai izpētei. Tāpat ir noraidīts priekšlikums uz Liepājas 15.vidusskolas ēku pārcelt aptuveni 133 Liepājas internātpamatskolas audzēkņus!".
 
Sapulcē savu atbalstu vidusskolas statusa saglabāšanai skolai pauda arī Liepājas 15.vidusskolas absolvents, Liepājas pilsētas Domes deputāts Jānis Vilnītis. Klātesošos uzrunāja arī Liepājas pilsētas Domes deputāts Naums Vorobeičiks.
 
Liepājas 15.vidusskolas atbalsta biedrība, vecāki un skolēni ir pateicīgi par konstruktīvo dialogu, izpratni un sadarbību ar Liepājas pilsētas Domi, kā arī par rūpēm izglītības kvalitātes veicināšanā Liepājas 15.vidusskolā. Tāpat liels paldies visiem skolēnu vecākiem par iniciatīvu un sava viedokļa paušanu Liepājas 15.vidusskolas nākotnei būtisku jautājumu sakarā.

Lienīte Būmeistare

Pievieno komentāru

Liepājā