Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas 12. klašu izcilniekus sveic arī Ministru prezidents

Ap Līgo svētkiem ministru prezidenta Valda Dombrovska apsveikuma vēstules par labām sekmēm mācībās saņēmuši arī  54 izcilākie Liepājas 12. klašu vidusskolu absolventi, kas ir par 7 skolēniem vairāk nekā pērn, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

V.Dombrovska pateicības vēstules saņēmuši 1304 no 11 941 Latvijas 12.klašu skolēniem, kuriem mācībās bijis vērtējums no 8 līdz 10. Šogad pateicība izteikta arī par sasniegumiem valsts un starptautiska mēroga olimpiādēs, zinātniskajās konferencēs un konkursos.

Apsveikumu Kurzemē saņēmuši 172 absolventi, no kuriem gandrīz trešā daļa ir Liepājas vidusskolu audzēkņi. Visvairāk skolēni ar izcilām sekmēm šogad ir bijuši Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā (17), Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā ( 12).

"Izglītoti cilvēki ir Latvijas valsts galvenā vērtība un mūsu lepnums. Mūsu valsts nākotne, tautsaimniecības izaugsme un ekonomiskā attīstība ir talantīgu un izglītotu jauniešu rokās, kuri ir mūsu valsts patrioti un ir gatavi saglabāt Latvijas kultūrvēsturiskās tradīcijas un aktīvi veicināt Latvijas konkurētspēju pasaulē", teikts premjera Valda Dombrovska apsveikuma vēstulē.

Vēstulē premjers skolēnus aicina pievērt uzmanību Latvijas tautas radošajam garam, kultūrai, tradīcijām un valsts ģeogrāfiskajam izvietojumam, izceļot vienu no mūsu lielākajām kultūras vērtībām - XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkus, kas šogad pulcēs kopā latviešu tautu un stiprinās mūsu tradīcijas.

Pievieno komentāru

Liepājā