Liepājā zem zaru kaudzes atrastā noslepkavotā vīrieša lietā aizturēts iespējamais vainīgais

Policija aizturējusi jaunu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par pagājušajā nedēļā Liepājā notikušo īpaši nežēlīgo slepkavību, pēc kuras nogalinātā vīrieša līķis tika paslēpts zem zaru kaudzes.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga, saistībā ar šo slepkavību VP Kurzemes reģiona pārvaldes Sērijveida un sevišķi smagu noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki ir noskaidrojuši aizdomās turētā identitāti. Tika sākta 1993.gadā dzimušā vīrieša meklēšana, un aizdomās turētais 5.augustā aizturēts kādā dzīvesvietā pie paziņām, kur viņš tobrīd slēpās. Jaunais vīrietis iepriekš ir bijis policijas redzeslokā saistībā ar mantiska rakstura noziedzīgu nodarījumu veikšanu. Līdz šim viņš nav bijis sodīts ar brīvības atņemšanu. Pašlaik viņam piemērots drošības līdzeklis - brīvības atņemšana.

Policija turpina izmeklēt šo noziegumu, ir ierosināts kriminālprocess par slepkavību.

Noskaidrots, ka slepkavība notikusi kopīgas alkohola lietošanas laikā. Starp abiem vīriešiem, kuri jau pirms tam bijuši savā starpā pazīstami, izcēlies konflikts, kura iemeslus policija turpina noskaidrot. Nogalinātajam vīrietim konstatēti ļoti smagi galvaskausa bojājumi, ko izraisījuši sitieni ar trulu priekšmetu.

Jau ziņots, ka 30.jūlijā ap plkst.7 Liepājā, Amatas un Salmu ielas krustojumā, zem zaru kaudzes atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Kā liecināja fotoattēli, ko VP izplatīja ar mērķi veicināt sākotnēji nenoskaidrotās mirušās personas atpazīšanu, mirušais bija gados jauns vīrietis un viņam ir nodarīti smagi galvaskausa bojājumi. Kriminālpolicijas darbiniekiem operatīvā ceļā izdevās noskaidrot mirušā vīrieša identitāti - viņš dzimis 1985.gadā.

Pievieno komentāru

Liepājā