Liepājā viesosies tūrisma blogere un ASV laikraksta "The Haffington post" reportiere

No 9. līdz 11.jūlijam Liepājā viesosies tūrisma bloga mytravelaffairs.com autore un ASV laikraksta “The Haffington post” reportiere Marīsija Makioča (Marysia Maciocha), informē Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja Mārketinga speciāliste  Sintija Pusaudze.

Vizītes mērķis ir dažādu Latvijas pilsētu, tai skaitā arī Liepājas, kā izcila tūrisma galamērķa, izpēte un apraksts, ko aizrautīgā pasaules apceļotāja Marīsija vēlas nodot saviem vairāk kā 25 tūkstošiem lasītāju no ASV, Lielbritānijas, Indijas, Krievijas, Kanādas, Austrālijas, Filipīnām, Apvienotajiem Arābu emirātiem, Vācijas, Polijas, un citām valstīm.

Lasītāji ar aizrautību lasa Marīsijas ceļojuma piezīmes ne tikai autores blogā mytravelaffairs.com, bet arī ASV laikrakstā “The Haffington Post”.

Marīsija Makioča Liepājā baudīs kā tradicionālos Jūras svētkus un Starptautisko ielu teātru festivālu, tā arī pilsētas īpašo arhitektūru, aktīvās atpūtas, pludmales, mūzikas un mākslas piedāvājumus.

Marīsijas vēlme redzēt Baltijas valstis ir balstīta uz agrā bērnībā piedzīvotajiem brīnišķīgajiem mirkļiem, ceļojot kopā ar vecākiem, tikai šoreiz visu apskatot jau kā pieredzējušai ceļotājai ar citām dzīves vērtībām un interesēm.

Liepājas iepazīšanas braucienu organizē Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamentu un Liepājas uzņēmējiem.

Pievieno komentāru

Liepājā