Liepājā viesojas Eiropas bridža līgas amatpersonas

Novembra beigās Liepājā viesojās Eiropas bridža līgas delegācija kopā ar Latvijas Bridža federācijas pārstāvjiem, lai precizētu čempionāta norisi un nokārtotu dažādus organizatoriskos jautājumus, informē Latvijas Bridža Federācijas Valdes loceklis Kārlis Rubins.

Delegācija tikās ar Liepājas Olimpiskā centra pārstāvjiem, kā arī ar Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieku Vilni Vitkovski un Sporta Pārvaldes vadītāju Arti Lagzdiņu. Vizīte norisinājās ļoti veiksmīgi, ko apliecina Eiropas bridža līgas prezidenta Īva Aubrī (Yves Aubry) sacītais:
“Man patīk Liepāja. Latvija ir maza valsts ar mazu bridža federāciju, taču tās struktūra un darbība ir sakārtota, šeit ir cilvēki, kuriem ir pieredze un vēlme turnīru organizēšanā, šeit ir lieliska vieta – Liepājas Olimpiskais centrs, kur notikt Eiropas junioru čempionātam bridža. Tāpēc mums ir lieliski priekšnoteikumi laba turnīra noorganizēšanai!”

Jau vēstīts, ka Latvijas Bridža federācija un Eiropas Bridža līga šī gada jūlijā noslēdza līgumu par Eiropas junioru čempionāta organizēšanu Liepājā 2016.gada jūlijā. Čempionāts notiks piecas dienas, kam sekos trīs dienu gara nometne. Čempionātā būs iespējas piedalīties ne tikai jaunajiem bridža meistariem, bet arī Liepājas jauniešiem, kuri intensīvi apgūst spēles prasmes Dainas Ikaunieces vadībā.

Pievieno komentāru

Liepājā