Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā Vēlēšanu komisiju vadīs Simona Petrovica

Pirmdien, 21. oktobrī, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks sasauca pirmo Liepājas pilsētas Vēlēšanu komisijas sēdi, kurā tika izskatīts jautājums par komisijas priekšsēdētāja un sekretāra ievēlēšanu, informē pašvaldībā.

Sēdē piedalījās komisijas locekļi Viktors Locenieks, Pāvels Kudlāns, Simona Petrovica, Līga Strode, Benita Šēniņa un Kaspars Vārpiņš. Sēdē nepiedalījās Helga Beks.

Par Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēta Simona Petrovica, savukārt par komisijas sekretāri atkārtoti tika ievēlēta Benita Šēniņa.

Liepājas pilsētas Vēlēšanu komisija ir pastāvīga pašvaldības institūcija, kas darbojas visu attiecīgās domes pilnvaru laiku.

Vēlēšanu komisija darbojas, balstoties uz Vēlēšanu likumu un  Centrālās vēlēšanu komisijas vadībā.


Pievieno komentāru

Liepājā