Liepājā vēl viens cilvēks saslimis ar Covid-19

No pagājušajā diennaktī atklātajiem jaunajiem ar Covid-19 inficētajiem viens ir reģistrēts Liepājā, kā arī Carnikavas novadā, kur saslimšana ar Covid-19 ir atgriezusies, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Vēl viens no jaunajiem inficētajiem ir reģistrēts Engures novadā. Nevienā no šīm pašvaldībām ar Covid-19 saslimušo skaits joprojām nepārsniedz piecu gadījumu robežu, vēsta LETA.

Divi no inficētajiem ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, bet viens vecumā no 20 līdz 29 gadiem.

Līdz ar viena inficētā reģistrēšanu Carnikavas novadā, kopumā saslimušie pašlaik dzīvo 47 Latvijas pašvaldībās. Visvairāk saslimušo - 79 - ir Rīgā.

Jau vēstīts, ka vakar tika atklāti jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie atgriezušies no ārzemēm - Krievijas un Ukrainas, bet ar vienu personu uzsākta saziņa, lai precizētu papildus informāciju.

Līdz šim Latvijā saslimušas 1330 personas un 1093 jeb 82,18% izveseļojušās, savukārt 33 mirušas, kas ir 2,48% no visiem atklātajiem gadījumiem.

Kopumā stacionāros patlaban ārstējas trīs pacienti - visi ar vidēji smagu slimības gaitu. No stacionāra izrakstīti 202 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Latvijā līdz šim kopumā veikti 234 520 izmeklējumi, no kuriem 1602 veikti ceturtdien.

Pievieno komentāru

Liepājā