Liepājā varēs bez maksas apgūt nūjošanas pamatus

Lai iepazīstinātu liepājniekus ar nūjošanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu un iemācītu pareizu nūjošanas tehniku, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Nūjo ar vēju” aicina apgūt nūjošanas pamatus sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā. 

Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas vai nostiprinātu esošās zināšanas par pareizu nūjošanas tehniku. Instruktors palīdzēs identificēt un koriģēt kļūdas nūjošanas tehnikā un parādīt progresa iespējas turpmākā nūjošanā. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām, informē Liepājas pašvaldība. 

Viens nodarbību cikls sastāvēs no trīs praktiskajām nodarbībām, kur katrai nodarbībai būs savi uzdevumi, lai, izejot trīs nodarbību ciklus, dalībnieks varētu nūjot patstāvīgi. Kopā norisināsies pieci nodarbību cikli:

• 1. nodarbību cikls: 2., 7., 9. jūnijā,
• 2. nodarbību cikls: 14.,16.,18. jūnijā,
• 3. nodarbību cikls: 21., 28., 30. jūnijā.

Nodarbības sāksies pulksten 18:00 un norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Tikšanās vieta: Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums 1 stunda. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām.

Atlikušie divi nodarbību cikli norisināsies augustā, par tiem tiks izsludināta atsevišķa pieteikšanās jūlija beigās.
 
Saistībā ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem, vietu skaits nodarbībā ir ierobežots – 10 cilvēki un instruktors. Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās, rakstot īsziņu uz numuru 26 462 030 (Benita), norādot savu vārdu, uzvārdu un vēlamo nodarbību ciklu (1., 2. vai 3.).

Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nūjošanas metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai.  

Uz nodarbību var ierasties tikai, iepriekš piesakoties un saņemot apstiprinājumu.

Pievieno komentāru

Liepājā