Liepājā vairāk sūdzas par ielu remontdarbiem un teritoriju sakopšanas jautājumiem

Aprīlī uz Liepājas domes "karsto tālruni" 63425197 zvanījuši un savus priekšlikumus vai sūdzības izteikuši 33 iedzīvotāji. Visvairāk iedzīvotāju zvani bijuši par ielu remontdarbiem un teritoriju sakopšanas un apsaimniekošanas jautājumiem, informē pašvaldībā.

Lielās talkas mēnesī – aprīlī – tika saņemti vairāki zvani ar informāciju par teritorijām, kuras pēc garā ziemas perioda nepieciešams sakārtot.

Iedzīvotājs, zvanot informē, ka kādā īpašumā Ziedu ielā jau kopš rudens nav novāktas lapas, netiek savākti arī sadzīves atkritumi. Pašvaldības policija minēto adresi apsekoja un secināja, ka minētā teritorija ir sakopta.

Savukārt anonīms zvanītājs informē, ka privātīpašums Vērgales ielā jau ilgstoši netiek sakopts. Liepājas pašvaldības policija minēto teritoriju apsekoja un uzsāka administratīvo lietvedību.

Cits zvanītājs izsaka nepieciešamību, lai pašvaldība organizētu Lapu ielas ceļa malā saaugušo aliču krūmu izciršanu, kas traucē satiksmei. Tomēr pašvaldība to nevar darīt, jo krūmi atrodas privātīpašumā un tos izcirst var tikai zemesgabala īpašnieks.

Saņemts ieteikums izcirst krūmus arī ceļa posmā, kas ved uz slimnīcu, pie pilsētas robežas. SIA Komunālā pārvalde informē, ka minētā teritorija tiek periodiski kopta un Liepājas pilsētas pusē attīrīta no krūmiem. Grāvja pretējā puse ir Grobiņas novada teritorija. Iespēju robežās spodrības mēneša laikā teritorija tiks atkārtoti apsekota.

Pašvaldības aicinājumam, izteikt priekšlikumus pa pludmales labiekārtošanu, atsaucies liepājnieks, kurš iesaka pludmalē izvietot vairāk tualetes, soliņus un arī nojumes, zem kurām lielākā svelmē varētu atpūsties.

Savukārt kāds regulārs sabiedriskā transporta lietotājs jautā, kad tiks labiekārtota autobusa pietura Uliha ielā pie Pareizticīgo baznīcas. Liepājas domes Izpilddirekcija informē, ka ietvi paredzēts sakārtot jau šajā gadā apgaismojuma rekonstrukcijas ietvaros, tomēr ietves šaurības dēļ nojumi nav plānots uzstādīt.

Uz domes "karsto tālruni" tika saņemts iedzīvotāja priekšlikums – pašvaldības izdevumu "Katram Liepājniekam" nosūtīt arī reģiona iedzīvotājiem, lai varētu zināt, kas notiek Liepājā.

Divi iedzīvotāji interesējušies, kad tiks salabotas bedres Atmodas bulvārī. Domes Izpilddirekcija informē, ka 15. aprīlī ir uzsākts Atmodas bulvāra bedrīšu remonts.

Karstā tālruņa numurs ir 63425197 un iedzīvotājiem uz to ir iespējams piezvanīt visu diennakti. Saņemtie zvani ar iedzīvotāju priekšlikumiem iespēju robežās tiek pārbaudīti un nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Pievieno komentāru

Liepājā