Liepājā uzstāsies latviešu estrādes zvaigzne Viktors Lapčenoks

15. martā pulksten 14:00 Liepājas Olimpiskā centra arēnā skanēs koncertprogramma „Zelta dziesmas”. Pasākumā uzstāsies „Lauku Muzikanti”, „Kantoris 04” un leģendārais latviešu estrādes dziedātājs Viktors Lapčenoks.

Dziedātājs, kura izpildītās dziesmas klausoties, uzaugusi vesela paaudze, Liepājas dzimšanas dienai veltītajā koncertprogrammā uzstāsies pirmo reizi. Lai arī Viktors Lapčenoks mūzikas pasaulē nokļuva pavisam nejauši, bez viņa dziedātā repertuāra nav iedomājama latviešu populārā mūzika. Lapčenoks dziedājis ansambļos „Modo”, „Inversija”, bijis Latvijas radio solists, bet tagad darbojas kā brīvmākslinieks. Leģendārs ir Viktora Lapčenoka un Noras Bumbieres duets. Tembru saskaņas un skatuviskās saderības jomā tas vēl joprojām tiek uzskatīts par nepārspētu.

Koncertprogrammā „Zelta dziesmas” trešo gadu pēc kārtas skanēs mūzika dažādiem noskaņojumiem. Pasākumu ar veselīgu humora devu papildinās aktieris Guntis Skrastiņš, un koncerta apmeklētājiem tiks sniegta iespēja piedalīties konkursos un laimēt balvas no „Zelta dziesmas” atbalstītājiem.

Biļetes iespējams iegādāties Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas Latviešu biedrības namā, tirdzniecības centrā „RIMI" Ostmala, Liepājas Teātrī, internetā - www.bilesuparadize.lv un „Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā. Tuvojoties koncertam, biļešu cena sadārdzināsies.

Linda Brūdere,
Reklāmas un komunikācijas aģentūras „Addiction” pārstāve

Pievieno komentāru

Liepājā