Liepājā uzsākti ielu remontdarbi

Pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem ir uzsākti ielu remontdarbi Elkoņu, Laivenieku, Nīcas, Vērgales, Sakņu un Strazdu ielā, vēstī domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Šajās ielās paredzēts atjaunot brauktuvju segumu, sakārtot gājēju ietves un celiņus, salabot apmales. Līdz ar to ieguvēji būs gan autobraucēji, gan gājēji, tas ir, dzīvojamo māju mikrorajonu iedzīvotāji, vēstī A. Štāls.

Jāteic paši iedzīvotāji vietām ir visnotaļ satraukti. "Nesaprotu, kādēļ apmalēm jābūt tik augstām - tur taču kājas varēs nolauzt," portālam stāstīja viena no Sakņu ielas namu iedzīvotājām.

Strādnieki, jautāti par augstajām apmalēm, paskaidroja, ka tas esot tikai vizuāls efekts. "Iedzīvotāji redz apmales, bet ceļa segums vēl nav uzliets, tādēļ arī satraucas," portālam sacīja viens no strādniekiem Sakņu ielā.

Rekonstrukcijas un renovācijas darbus 2008. gadā pavisam paredzēts veikt 15 iekškvartālu objektos, tas ir, mazākas nozīmes ielās un krustojumos.

"Šo ielu remontdarbu dēļ par laimi neveidojas tādi transporta sastrēgumi, kā tas bija pērn, kad pilsētā vienlaikus remontēja vairākas tranzīta ielas," konstatē A. Štāls.

Neērtības gan rodas autotransporta īpašniekiem, kuri šajās ielās remonta laikā ir aicināti darba dienas laikā nenovietot savus spēkratus. Kā atzīmē „Komunālās pārvaldes” speciālisti, kuri uzrauga remontdarbus, tad autotransporta īpašnieki kopumā esot atsaucīgi un izpildot ceļu būvētāju lūgumu. Tikai vienā ielā līdz šim bijusi nepieciešamība veikt auto piespiedu evakuāciju.

Iekškvartālu ielu sakārtošanai šogad no pilsētas budžeta paredzēts tērēt vismaz vienu miljonu latu.


UZZIŅAI
2008. gadā plānotā iekškvartālu ielu renovācija:
1.Siguldas iela
2.Klaipēdas iela
3.Dunikas iela
4.Nīcas ielas turpinājums Dzērves ielas iekškvartālā (darbi uzsākti)
5.Strazdu iela (darbi uzsākti)
6.Sakņu iela (darbi uzsākti)
7.Celmu iela
8.Vērgales iela (darbi uzsākti)
9.Talsu iela
10.Viršu iela
11.Piestātnes iela
12.Laivenieku iela (darbi uzsākti)
13.Elkoņu iela (darbi uzsākti)
14.Airītes iela
15.Ed.Veidenbauma iela

Pievieno komentāru

Liepājā