Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā uzņēmējus iepazīstinās ar aktuālākajām valsts atbalsta programmām

Lai iepazīstinātu ar šobrīd pieejamajām aktuālākajām valsts atbalsta programmām, šodien Liepājā notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Liepājas domes rīkots seminārs "Atbalsta iespējas uzņēmējiem".

Kā informēja LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa, Seminārā interesenti tiks iepazīstināti ar LIAA administrētajām programmām, kā arī tiks sniegta praktiska informācija par programmu "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" neliela apjoma grantu shēmas ietvaros. Seminārā apmeklētāji tiks informēti par aktivitātes pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī par vērtēšanas kritērijiem.

Tāpat uzņēmēji tiks iepazīstināti ar Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmu un Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmu, kā arī ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. principiem.

Pēc semināra interesentiem būs iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas.

Seminārs notiks plkst.14 Liepājas domē.

Pievieno komentāru

Liepājā