Liepājā uzlabo ielu vingrošanas un sportošanas iespējas

Uzņēmums SIA “Z Company” pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma ir uzsācis vingrošanas komplektu un sporta laukuma iekārtu uzstādīšanu piecās Liepājas vietās, informē SIA “Komunālā pārvalde”

Jauni ielu vingrošanas rīki un trenažieri būs pieejami Liepājas pludmalē – pie Glābšanas stacijas, arī Daugavas stadionā, Raiņa parkā un Atmodas bulvārī 10D, savukārt jauns sporta laukuma aprīkojums – Ezerkrasta sākumskolas teritorijā Lauku ielā 54.

Šis būs papildinājums pagājušā gada nogalē mūsu pilsētā uzstādītajam inventāram, kas uzlabo sportošanas un fiziskās veselības nostiprināšanas iespējas – sevišķi jauniešiem.

Četrās vietās turpmāk atradīsies vingrošanas stienis, līdztekas, zviedru siena, atspiešanās stienis, vēderpreses soliņš un horizontālās trepes – atšķirīgās kompletācijās; laukumā pie Ezerkrasta sākumskolas būs futbola/rokasbumbas vārti ar basketbola groza vairogu un velosipēda novietne.

Uzņēmums Daugavas stadionā, Raiņa parkā un Atmodas bulvārī izveidos jaunu laukuma segumu un zālienu ap to. Izņemot pludmali, pārējos laukumos katrā būs arī pa soliņam un atkritumu urnai.

Pasūtījuma izmaksas ir 34 781,04 eiro (ar PVN). Par šo naudu izpildītājam ne tikai jāpiegādā un jāuzstāda vingrošanas, sporta laukumu un teritorijas labiekārtojuma elementi, bet pirms to uzstādīšanas jānorok un jāaiztransportē nederīgā grunts, jāiestrādā seguma pamatne, jāuzber melnzeme, jāiesēj zāliens un jāpaveic citi darbi.

Piegādātājiem materiāliem un veiktajiem darbiem ir piecu gadu garantija. Garantijas laikā izpildītājam jānovērš defekti un pašam jāsedz remontdarbu, transportēšanas, montāžas un citi izdevumi.

Pievieno komentāru

Liepājā