Liepājā uzdodas par policistiem un no pensionāra izkrāpj naudu

Pirmdien, 22.jūlijā, plkst.16.15 Liepājā, Cenkones ielā, pagaidām nenoskaidrotas personas, uzdodoties par policistiem, kādam sirmgalvim izkrāpa naudu - vairākus tūkstošus latu, informē Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Signe Šteinberga.

Vīrietis saņēmis telefona zvanu, kurā viltvārži sākotnēji uzdevušies par tuvinieku, kurš cietis avārijā un kuram steidzami vajadzīga operācija, pēc tam - par policijas darbinieku, kurš palīdzēs nelaimē nonākušajam un aizies pakaļ naudai.

Krāpnieki par upuriem lielākoties izraugās gados vecus cilvēkus un zvana uz fiksētajiem tālruņiem. Saņemot šāda vai līdzīga rakstura zvanu, protams, nav jāreaģē un jāmaksā prasītā summa, bet gan nekavējoties jāsazinās ar policiju un jāinformē par notikušo, zvanot pa tālruni 6 34 04602, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Policija aicina būt uzmanīgiem, nepalikt vienaldzīgiem un par šāda veida krāpniecības gadījumiem pabrīdināt savus radus un kaimiņus, īpaši cienījama gadagājuma ļaudis.

Pievieno komentāru

Liepājā