Liepājā tiks atvērts restorāns tikai vienām vakariņām

23.februārī, pulksten 19, Liepājas kokteiļbārs "Red Sun Buffet" un viena no Rīgas iecienītākajām ēstuvēm "TVAIKS" piedāvās vienreizēju gastronomisko baudījumu – Pop-up restorānu Liepājas Olimpiskajā centrā, vēstīts Liepājas kultūras pārvaldes mājaslapā.

Pop-up restorāns ir restorāns jebkur, tikai ne restorānā. Tas durvis ver tikai vienu reizi vienā vietā, piedāvājot apmeklētājiem restorāna kvalitāti netradicionālā interjerā un neaizmirstamā atmosfērā.

23. februārī restorāns tiks ierīkots liepājniekiem vēl neatklātās telpās – Liepājas Olimpiskā centra VIP ložā, kur šoreiz varēs iekļūt jebkurš interesents un lieliska ēdiena tīkotājs.

"Pasākums ir vienreizējs un katru reizi unikāls. Nemainīga ir tikai gastronomiskā bauda," skaidro kafejnīcas Tvaiks pavārs Uģis Veits. Viņš, būdams liepājnieks, labi zina, kas jāceļ galdā, tāpēc lutinās izsalkušos ar burkānu un ingvera biezzupu ar piparmētru pesto un dabīgo jogurtu, ceptu bumbieru un mēles salātiem ar vīnogām, marinētiem sarkanajiem sīpoliem, valriekstiem un bekona-medus vinegretu, lēni sautētu cūkas pavēderi ar sālī sutinātiem kartupeļiem, Porto Bello sēnēm, brūkleņu "čatniju" un ķiploku "soubise", kā arī šokolādes – biešu kūku ar kardamona putukrējumu, magoņu sēkliņām un granātābolu demi-glace sīrups.

Vairāk informācijas par pasākumu lasīt šeit .

Apmeklētāju skaits ir ierobežots un galdiņu rezervēt nepieciešams laikus, rakstot ugis@tvaiks.com.

Pop-up restorāns pierāda – augstas kvalitātes ēdienu un servisu ir iespējams nodrošināt jebkādos apstākļos, jebkurā laikā un vietā.

Pievieno komentāru

Liepājā