Liepājā svētku egle tiks atklāta krāsainā un krāšņā brīnumu pasakas noskaņā

Piektdienas vakarā ikviens liepājnieks un pilsētas viesis varēs nokļūt īstā pasakā - 30. novembrī, pulksten 18 Rožu laukumā norisināsies krāšņs Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums.

Tā laikā apmeklētāji varēs piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātes, klausīties grupas “Cits Kvartāls” koncertu, baudīt dažādus Ziemassvētku ēdienus un dzērienus, sajust tuvojošos svētku noskaņu un visi kopā svinīgi iedegt pilsētas galveno egli, stāsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

“Uz pāris stundām liepājnieki varēs izbaudīt īstu Brīnumzemi - Rožu laukums un tā tuvējā apkārtne pārvērtīsies par Aizspoguliju - krāsainu pasaku ar kājām gaisā. Esam sagatavojuši pārsteigumus ikvienam apmeklētājam un piektdienas vakarā notiekošais būs aizraujošs piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem,” atzina Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens.

Pasākumu atklās pulksten 18 ar kopīgu Ziemassvētku vecīša sagaidīšanu, kad kopā ar Alisi un Cepurnieku apmeklētāji tiks aicināti meklēt brīnumu atslēga, ar kuras palīdzību iedegt pilsētas egli.

Pulksten 18.30 uz Rožu laukuma skatuves sāksies koncertuzvedums “Kas par traku, tas par traku”, ko sagatavojis Ditas Balčus teātris “3 māsas”. Koncerta izrāde tiks izspēlēta ar izcilā latviešu dzejnieka Ojāra Vācieša radīto dzejas tēlu palīdzību. Pateicoties skatītāju līdzdalībai, tēli uz skatuves atdzīvosies - dziedās, dejos, spēlēsies un radīs īpašu svētku noskaņu.

Ap pulksten 19.20 koncertuzveduma izskaņā, pilsētas eglē svinīgi iemirdzēsies svētku rotājumi. Šogad eglei būs jauni dekori un vizuāli tā būs citādāka nekā pērn. Uzreiz pēc egles iedegšanas, ieskandinot Ziemassvētku tuvošanos, grupa “Cits Kvartāls” priecēs ar pasaules slavenām Ziemassvētku melodijām.

Tāpat pasākuma laikā īpaši veidotā namiņā ikviens varēs satikt Ziemassvētku vecīti un kopīgi sevi iemūžināt fotogrāfijās.

Visa vakara garumā ikviens apmeklētājs aicināts ļauties garšu baudai un ēdienu alejā iestiprināties ar Ziemassvētku tradicionālajiem ēdieniem un sasildīties ar karstiem dzērieniem.

Pievieno komentāru

Liepājā