Liepājā sūdzas par teritoriju apsaimniekošanu un pieturvietām

Martā uz Liepājas domes "karsto tālruni" 63425197 zvanījuši 22 iedzīvotāji, no kuriem visvairāk - deviņi - iedzīvotāji zvanījuši par ielu, teritoriju sakopšanu un apsaimniekošanas jautājumiem, bet par sabiedrisko transportu un pieturvietām zvanīts četras reizes, informē pašvaldībā.

Kāds iedzīvotājs zvanīja uz „karsto tālruni”, lai uzzinātu, kāpēc 6. martā netiek veikti remontdarbi Mirdzas Ķempes ielā, pie autobusu pieturas, kā arī Klaipēdas ielā. Liepājas pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Vilnis Vitkovskis informēja, ka līdz 18. martam ir noteikts tehnoloģiskais pārtraukums un darbu atsākšana plānota ar 18.martu.

Piltenes ielas iedzīvotājs, zvanot pa „karsto tālruni” norādījis nepieciešamību sakārtot ielu, kas atrodas starp Piltenes un Celmu ielām - starp 8. un 10.māju. “SIA Komunālā pārvalde” valdes priekšsēdētājs Jānis Neimanis informē, ka iestājoties piemērotākiem laika apstākļiem, būvobjekta ietvaros Piltnes, Celmu, Sakņu un Zaru ielās tiks atjaunoti segumi gājēju ietvēm, brauktuvēm, kā arī sakārtotas zaļās zonas.

Savukārt cits zvanītājs lūdza nodrošināt, lai Klaipēdas ielā 14. tiktu regulāri sakopta ietve. Jau vairākus gadus par to tiek informēta pašvaldība, bet teritorija tiek sakopta tikai ļoti retos gadījumos. Kā informē Liepājas pašvaldības policijas vadītājs Normunds Dīķis, minētā adrese tiek regulāri apsekota un patruļas laikā pārkāpumi līdz šim nav konstatēti.

Par sabiedrisko transportu un pieturvietām zvanīts četras reizes. Kāds zvanītājs interesējies par iemeslu, kādēļ mēnešbiļetes braukšanai pilsētas maršruta autobusos vai tramvajos ar 50% atlaidi nevar iegādāties Ziemeļu priekšpilsētā. Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra „Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis informē, ka šo biļešu realizāciju veic tikai tās iestādes, kurām ir pieeja Pašvaldības sociālās palīdzības administrēšanas informācijas sistēmai.

„Karstā tālruņa” numurs ir 63425197 un iedzīvotājiem uz to ir iespējams piezvanīt visu diennakti. S

Saņemtie zvani ar iedzīvotāju priekšlikumiem iespēju robežās tiek pārbaudīti un nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Pievieno komentāru

Liepājā