Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā slēgs satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā

Projekta "Tramvaja līnijas renovācija (Rīgas ielas posms no Raiņa ielas līdz Jaunai Ostmalai, K. Valdemāra ielas posms no Peldu ielas līdz Robežu ielai)" laikā tiks slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā – posmā no Jūrmalas ielas līdz Robežu ielai, neskarot K. Valdemāra un Jūrmalas ielas krustojumu, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Satiksme šajā posmā tiks slēgta no pirmdienas, 20. maija turpmākos piecus mēnešus –  līdz šā gada 26. oktobrim.

Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA Skonto būve slēgtajā posmā izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas norises un posmu slēgšanas termiņiem, kā arī atbildīgo personu telefonu numurus, lai ikvienam iedzīvotājam būtu iespējams ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports. Būvniekam par ielu krustojumu slēgšanu ir jāpaziņo arī masu informācijas līdzekļos.

Aktuālā informācija autovadītājiem, gruntsgabalu īpašniekiem un ikvienam iedzīvotājam par slēgtajiem ielu posmiem, termiņiem, darbu veicējiem Liepājā ir pieejama mājaslapā www.liepaja.lv, sadaļā Būvniecība/Būvniecības aktualitātes, skat.: KARTE: Pilsētas slēgtās ielas un krustojumi.

Pievieno komentāru

Liepājā