Liepājā satiksmei atvērs posmu ar rotācijas apli Kūrmājas prospektā

Liepājā jau pavisam drīz - sestdien transporta kustībai tiks atvērts Peldu ielas posms no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam.

Gada laikā, kopš uzsākti darbi, Peldu ielā ir izbūvēta sadzīves kanalizācija un ūdensvads, papildu apgaismojums, pārbūvēts brauktuves segums, kas bija bedrains, saplaisājis un pamatīgi nolietojies, informē pašvaldība.

Abās brauktuves pusēs izveidotas ar betona bruģi klātas gājēju ietves, gar brauktuves malām ierīkoti krūmu un puķu stādījumi.

Projekta īstenošanas laikā saglabāti visi esošie koki un ielu apgaismojuma balsti.

Viena no redzamākajiem objektiem - izbūvēts satiksmes rotācijas aplis Kūrmājas prospekta, Zvejnieku alejas, Hika un Peldu ielas krustojumā.

Pārbūvētās ielas posma kopgarums ir 470 metri, jauno puķu un krūmu stādījumu un zālienu kopplatība - aptuveni 700 kvadrātmetru.

Projekta īstenošanas rezultātā uzlabojušās iedzīvotāju un viesu ērtības, plaplašinātas tūrisma un uzņēmējdarbības iespējas - Peldu iela ir viena no ielām, pa kuru ikviens var nokļūt Jūrmalas parkā un pludmalē. Blakus Peldu ielas pārbūvētajam posmam šovasar ir uzsākta koncertestrādes un koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūve.

Peldu ielas posma pārbūve veikta saskaņā ar SIA “Projekts 3” izstrādāto būvprojektu. Līguma summa pēc iepirkuma procedūras veikšanas ir 993 578,09 eiro (ieskaitot PVN).

Būvdarbu veicējs SIA “A-LAND” turpina dokumentu sagatavošanu objekta nodošanai ekspluatācijai - tā plānota jūlijā.


Pievieno komentāru

Liepājā