Liepājā sāksies pirmklasnieku reģistrācija

Lai vecākiem nebūtu jāstāv garās rindās pie skolām un atvieglotu pirmklasnieku reģistrāciju, no pirmdienas, 3. februāra pulksten 9 sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija elektroniski Liepājas pilsētas izglītības pārvaldes izveidotajā sistēmā https://registrs.liepaja.edu.lv/.>

Tiek saglabāta arī reģistrācija klātienē, kad vecāki rindas kārtībā var iesniegt iesniegumu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, uzrādot bērna dzimšanas apliecību un vecāka personu apliecinošu dokumentu, informē Liepājas pašvaldība.

Elektroniskā reģistrācija notiek, autorizējoties Liepājas pilsētas izglītības reģistrā https://registrs.liepaja.edu.lv/ ar eID karti, e-parakstu vai ar internetbankas starpniecību.

Iesniegt pieteikumus 1. klasei var trīs izvēlētajās mācību iestādēs prioritārā kārtībā.

Visi iesniegumi − gan elektroniski nosūtītie, gan klātienē saņemtie tiks fiksēti precīzi rindas kārtībā pēc to reģistrācijas laika, tālāk grupējot tos atbilstoši noteiktajiem kritērijiem un priekšrocībām.

Lai reģistrācijas dienās ekonomētu laiku, vecāki var ievadīt bērnu datus elektroniski sistēmā jau iepriekš. Tad reģistrācijas dienā atliek tikai izvēlēties mācību iestādes prioritārā secībā un fiksēt datorā elektronisko reģistrāciju.

Vēl līdz 2. februārim iespējams veikt pirmsreģistrāciju − vecāku un bērnu datu ievadīšanu sistēmā. Pēc tam reģistrācijas dienā atliks tikai izvēlēties 3 iestādes prioritārā secībā un pabeigt pieteikumu. Pirmsreģistraciju šobrīd jau paspējuši veikt 376 no potenciālo 782 pirmklasnieku vecākiem.

Vecāki, kuri nebūs paspējuši reģistrēt savu bērnu februārī noteiktajā 14 dienu laikā, reģistrāciju varēs veikt Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē līdz 31. augustam un pēc 31. augusta izvēlētajā izglītības iestādē.

Pievieno komentāru

Liepājā