Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā sakārtos teritoriju potenciālai kempinga attīstībai

Liepājā plānots sakārtot teritoriju Klaipēdas ielā 138, kur, piesaistot privātus uzņēmējus, nākotnē varētu tikt izveidots kempings. Šādu lēmumu pieņēmuši Liepājas domes Attīstības komitejas deputāti.

Šajā teritorijā patlaban atrodas garāžu pamati, kuri būtu jānojauc, taču teritoriju nākotnē varētu aktīvi izmantot gan kaitbordisti, kuri jau patlaban aktīvi darbojas netālu esošajā pludmalē, gan arī citi tūristi.

"Līdz šim ceļotāji ar kemperiem brauca Liepājai garām, jo pilsētā nebija atbilstošas infrastruktūras, kur pieslēgties komunikācijām. Tāpat Liepājā nav apsargātas telšu vietas, kur apmesties ekonomiskajiem ceļotājiem," deputātiem stāstīja Liepājas domes izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens. "Esam veikuši pārrunas ar nozares cilvēkiem un secinājuši, ka šī vieta ir piemērota kempinga izveidošanai, taču, lai to varētu darīt, vietu nepieciešams sakārtot."

Kā norāda domes pārstāvji, kempinga izveide sekmēs valsts un pašvaldības plānošanas dokumentos ietverto mērķu īstenošanu.

Pievieno komentāru

Liepājā