Liepājā sabiedriskā transporta abonementa biļetes varēs iegādāties jebkurā mēneša datumā

No 4. marta arī pensionāri, reperesētās personas, donori un Latvijas savienības "ČERNOBIĻA" biedri, kuriem noteikti braukšanas maksas atvieglojumi, Liepājas sabiedriskā transporta abonementa biļeti varēs iegādāties jebkurā mēneša datumā un tā būs derīga līdz nākamā mēneša iepriekšējam datumam, informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Līdz šim pasažieri, kuriem bija piešķirti pašvaldības noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi, abonementa biļeti braukšanai Liepājas sabiedriskajā transportā varēja iegādāties viena kalendārā mēneša laikā. Tagad pensionāru, reperesēto personu, donoru un Latvijas savienības "ČERNOBIĻA" biedru, kuriem notiekti braukšanas maksas atvieglojumi ērtībām šī kārtība ir uzlabota.

Turpmāk pasažieri abonementa biļeti varēs iegādāties tieši no tā datuma, no kura viņiem tā būs nepieciešama. Piemēram, ja pasažierim abonementa biļete būs nepieciešama no 12. marta, tā būs derīga līdz nākamā mēneša iepriekšējam datumam, t.i. 11. aprīlim (ieskaitot) (sk. attēlu). Abonementa biļeti pasažieri varēs iegādāties jau laicīgi, neradot sev lieku satraukumu tieši mēneša beigās. Iegādājoties abonementa biļeti, jānosauc datums, no kura biļete būs nepieciešama, konkrētais datums tiks atzīmēts biļetē.

Abonementa biļetes turpmāk varēs iegādāties arī SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" kasē Peldu ielā 5. Tāpat, kā iegādājoties abonementa biļeti ar atvieglojumiem Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā E.Veidenbauma ielā 3, arī Peldu ielā iegādājoties abonementa biļeti ar atvieglojumiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Pievieno komentāru

Liepājā