Liepājā rekonstruēts Ganību ielas posms

Liepājas būvvaldes komisija pieņēmusi ekspluatācijā Ganību ielas pārbūves darbus posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai Liepājā,  informē Liepājas būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

420 metrus garajā ielas posmā izbūvēta lietus ūdens un sadzīves kanalizācija, jauns ūdensvads un pilsētas apgaismojuma kabeļu tīkls, kā arī uzklāts jauns brauktuves asfalta segums. Ielas abās pusēs izbūvētas betona apmales, nobruģētas ietves (ar vides pieejamības risinājumiem). Izbūvēts veloceļš un apgaismojums uz gājēju pārejas Dārza un Ganību ielas krustojumā, uzklātas ceļu horizontālās līnijas, uzstādītas jaunas ceļazīmes un drošības barjeras, kā arī autobusa pieturas paviljons. Ierīkoti zālāji, iestādīti vairāk nekā 30 jauni koki un paveikti citi darbi.

Šajā būvobjektā darbi tika sākti 2014.gada septembrī. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs bija SIA "Aizputes ceļinieks", bet būvprojekta autors - SIA "Projekts 3".

Būvniecības kopējās izmaksas bija 862 648 eiro.

Ganību iela ir pilsētas tranzīta iela. Posmā no Salmu ielas līdz M.Ķempes ielai 2011. un 2012.gadā šī iela jau tika rekonstruēta, īstenojot Zirņu un Ganību ielas rekonstrukcijas projektu. Līdzīgi atjaunošanas darbi būtu nepieciešami vēl Ganību ielas posmā no Kungu līdz Salmu ielai. Tas, iespējams, būs viens no projektiem, ko Liepājā īstenos par jaunā Eiropas Savienības finanšu apguves perioda līdzekļiem, norādīja Štāls.

Pievieno komentāru

Liepājā