Liepājā pulcējas jaunie koristi 3

Šodien Liepājā notiek Jauniešu koru diena. Jaunieši varēs saturīgi, atraktīvi un interesanti pavadīt laiku – viņi ne tikai dziedās, bet arī sportos, piedalīsies erudīcijas konkursā, rādīs savas fotogrāfijas un izklaidēsies diskotēkā.

Jauniešu koru dienas tradīcijas vēršas plašumā. Šogad piedalās ne tikai Liepājas pilsētas un rajona dziedātāji, bet arī koristi no Saldus un Rīgas, informē Liepājas kora mūzikas biedrības “Aija” valdes priekšsēdētāja Alda Sveile.

Piektdienas rīts sākas ar kopmēģinājumu Liepājas Latviešu biedrības namā (LBN). Tur apskatāma arī fotoizstāde “Mani Dziesmusvētki”. Pēcpusdienā notiks sporta spēles Olimpiskajā sporta centrā un ekskursija. Dziedātāji varēs startēt arī erudītu konkursā.

Pusseptiņos vakarā LBN sāksies jauniešu koru koncerts “Labvakar, Latvija!” Pēc koncerta koru dienas dalībnieki varēs izklaidēties diskotēkā.

“Šāds pasākums bērniem padziļina interesi par mūziku. Tas sniedz informāciju, ieinteresē, rada muzicēšanas un kopā būšanas prieku,” vērtē Liepājas 15. vidusskolas mūzikas skolotāja Iveta Logina.

“Koris – tā ir forša aktivitāte,” spriež Saldus pilsētas ģimnāzijas jauktā kora “Sonare” dziedātājas Elīna un Guna Rīnavas. Jauniešu koru dienā viņas piedalās pirmo reizi, taču ir ļoti apmierinātas un cer visas dienas garumā baudīt piedāvātās nodarbes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

nav žēl

Zāle bija pārpildīta, jo arī dalībnieki klausījās viens otru. BIja jaunākā un vecākā grupa. Un tas , ka ir daudz iespēju vienā dienā ir tikai super. Liepāja ir pietiekoši liela pilsēta.

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 07:52

žēl

Kāai nebūtu maz klausītāju, ja tajā dienā bija vairāki kruti pasākumi? VIEKĀRŠI NEVEIKSMĪGI IZVĒLĒTA DIENA.

pirms 12 gadiem, 2008.10.20 15:02

dalībnieks

Tie bija mazie Dziesmu svētki Liepājā .Rīgas puišu koris nepārspējams ,kas par dziedājumu atraktīvās diriģentes vadībā!Bija ko redzēt un arī dzirdēt.Skaists nobeigums kopkora un flautistes Ievas Dzintares izpildītā Kalniņa dziesma "Liedagā",tā bija kulminācija visam pasākumam. Žēl , zālē skatītāju un klausītāju bija maz.

pirms 12 gadiem, 2008.10.18 09:20

Liepājā