Liepājā praktiskās mācībās izspēlēs paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku

Šodien pulksten 10 Liepājā, ražošanas uzņēmumā SIA “AE Partner”, Ganību ielā 1/3 notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.un 2. daļas ugunsdzēsības praktiskās mācības, portālu "ReKurZeme" informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Mācību scenārijs paredz, ka objekta ražošanas ēkā izceļas paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un ēkā nostrādā automātiskā ugunsgrēka un trauksmes signalizācija. Lai mācības pēc iespējas pietuvinātu reāla ugunsgrēka situācijai, sadūmojumu nodrošinās ar dūmu svecēm un dūmu ģeneratoru. Mācībās piedalīsies Liepājas 1. un 2.daļas ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sarežģītos objektos.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju atrašanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Pievieno komentāru

Liepājā