Liepājā plāno būvēt eļļas ekstrakcijas rūpnīcu

Igaunijas uzņēmums "Mangelbert OU" iecerējis Liepājā būvēt beramo kravu pārkraušanas termināli un eļļas ekstrakcijas rūpnīcu eļļas saturošu kultūru dziļai pārstrādei, žurnālistus informēja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldnieks Guntars Krieviņš (Liepājas partija).

Liepājas SEZ pārvalde saņēmusi "Mangelbert" vēstuli, kurā lūdz noslēgt zemes nomas tiesību rezervēšanas līgumu termināļa būvprojekta izstrādāšanai.

"Mangelbert" iecerējis pārkraut graudus, saulespuķu spraukumus un lopbarības raušus, kā arī attīstīt eļļas ekstrakcijas rūpnīcu lopbarības un produktu līniju produkcijas izgatavošanai.

Liepājas SEZ valde nolēmusi rezervēt uzņēmumam zemesgabalu Zemgales ielā 8/12 uz vienu gadu, sacīja Krieviņš, piebilstot, ka plašāks uzņēmuma biznesa plāns vēl tikai tiks izstrādāts.

"Uz tukšajām teritorijām Liepājas ostā rinda neveidojas, tādēļ atbalstām visas uzņēmēju iniciatīvas," sacīja Krieviņš, piebilstot, ka ar "Mangelbert" noslēgts tikai rezervācijas līgums uz vienu gadu.

Kā liecina uzņēmuma mājaslapā pieejamā informācija, "Mangelbert" dibināts 1999.gadā un ir Igaunijas kapitāla uzņēmums.

"Mangelbert" Latvijas filiāle dibināta 2011.gadā. Pērn tā strādājusi ar 3575 eiro peļņu, kas ir pieaugums par 1%, liecina informācija "Firmas.lv" mājaslapā.


Pievieno komentāru

Liepājā